Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe

Dodano: 08.01.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 45-latka kierująca osobową toyotą. Kobieta wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z jadącym pociągiem. Na szczęście, nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zalesiu Gorzyckim, w powiecie tarnobrzeskim. Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu przekazała, że 45-letnia kobieta, kierująca osobową toyotą, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod jadący pociąg relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia.

Na szczęście 45-latka nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu. Zarówno kierująca toyotą, jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Most w ciągu DK77 w Stalowej Woli do remontu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 77 w Stalowej Woli.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na węźle S19 Sokołów Małopolski

Do końca roku będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu na węźle S19 Sokołów Małopolski.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne 19 osób wyzdrowiało, 8 nowych przypadków [21.07.2020]

PODKARPACIE. W najnowszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejne 19 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Utrudnienia na odcinku DW985. Tir wpadł do rowu

PODKARPACIE. W Dymitrowie Dużym na drodze wojewódzkiej nr 985 tir wpadł do rowu. Na miejscu pracują policjanci. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Koronawirus. 22 nowe zakażenia na Podkarpaciu. 21 osób wyzdrowiało

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane z naszego województwa. Dziś (20.07.2020) zanotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 21 osób.

Podkarpacie

Wystartowało letnie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina

RZESZÓW. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu.

Podkarpacie

Koronawirus. Więcej wyzdrowień, niż zakażeń na Podkarpaciu [17.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym regionie. Kolejne 20 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze i silny deszcz na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach na terenie całego województwa.

Reklama