Rzeszów - Czwartek, 09.04.2026
Reklama

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 22.02.2023 r.

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPCIE. Wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim doszło do zderzenia quada z samochodem osobowym. Ranny kierowca quada trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 18:30 w Okoninie na drodze wojewódzkiej nr 986. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustali wstępnie, że 58-letni kierowca peugeota, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa 21-letniemu mężczyźnie kierującemu quadem. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Ropczyccy policjanci pracują na ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Podkarpacie

81-latkowi przeszkadzały hałasujące dzieci. Przyszedł na plac zabaw z maczetą

PODKARPACIE. 81-letni mieszkaniec Tarnobrzega, z maczetą w ręku, groził dzieciom i jednej z matek na placu zabaw. Mężczyźnie przeszkadzało głośne zachowanie bawiących się dzieci. Na miejscu zdarzenia interweniowała Policja.  

Reklama