Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna
Dodano: 26.09.2022 r.
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę po godz. 8:00. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów z Łańcuta, 51-letni kierowca forda, jadąc od strony Kańczugi w kierunku centrum Markowej, postanowił wyprzedzić jadącego przed nim fiata bravo. W tym samym czasie na drogę wojewódzką z drogi gminnej wyjechał kierujący fiatem doblo. Wówczas doszło do zderzenia forda z fiatem doblo, a następnie jeszcze forda z fiatem bravo.
51-latek kierujący fordem trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga w miejsca zdarzenia przez pewien czas była nieprzejezdna.
Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz