Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę po godz. 8:00. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów z Łańcuta,  51-letni kierowca forda, jadąc od strony Kańczugi w kierunku centrum Markowej, postanowił wyprzedzić jadącego przed nim fiata bravo. W tym samym czasie na drogę wojewódzką z drogi gminnej wyjechał kierujący fiatem doblo. Wówczas doszło do zderzenia forda z fiatem doblo, a następnie jeszcze forda z fiatem bravo.

51-latek kierujący fordem trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga w miejsca zdarzenia przez pewien czas była nieprzejezdna.

Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

3 osoby ranne w wypadku w Majdanie Sieniawskim

PODKARPACIE. 19-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem, podczas wskręcania w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez hondę i doprowadziła do zderzenia się pojazdów.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Boże Narodzenie"

PODKARPACIE. 6 wypadków, w których rannych zostało 9 osób, 21 nietrzeźwych kierowców – to bilans świątecznego weekendu na drogach podkarpacia.

Podkarpacie

Rośnie liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 117 osób w województwie podkarpackim pobiera z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. Jest to o 22 osoby więcej, niż w sierpniu 2020 roku.

Podkarpacie

W święta więcej patroli policji na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W sobotę podkarpaccy policjanci rozpoczną działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Ich głównym celem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących. 

Podkarpacie

30-latek postrzelony podczas polowania. Do szpitala zabrał go śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez swojego kolegę podczas polowania. Poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Podkarpacie

Silny wiatr przewrócił autobus. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Autobus kursowy z 11 osobami na pokładzie, w wyniku silnego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Ranna została jedna osoba.
 

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku budowy S19 Babica - Jawornik

​PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada złożyła do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie ZRID.

Podkarpacie

Pijana matka wiozła autem 3-letnie dziecko

PODKARPACIE. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała 22-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która przewoziła samochodem swoją 3-letnią córką. Zatrzymał ją inny kierowca. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd.

Reklama