Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Odpowie przed sądem

Dodano: 25.03.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który był objęty kwarantanną domową, zlekceważył jej zasady. Podczas telefonicznej kontroli policjantów mężczyzna oświadczył, że zaraz wyjdzie i rozłączył się. Pomimo wcześniejszych zapewnień, mężczyzna nie pojawił się, ani też nie odpowiadał na telefony policjantów. Godzinę później zadzwonił  do funkcjonariuszy i poinformował, że jest już w domu, a wcześniej był u sąsiada.

Funkcjonariusze o zdarzeniu powiadomili służby sanitarne. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W czwartek zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. Dwa głośne sygnały alarmowe zostaną wyemitowane w najbliższy czwartek, 18 listopada.

Podkarpacie

Coraz więcej stulatków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Już 122 osoby z terenu woj. podkarpackiego pobierają z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 300 zakażeń, 4 zgony [15.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 322 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 718 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 636 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejne 504 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażeń, 19 zgonów [10.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 795 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 606 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [8.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 327 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 420 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów osób chorych na COVID-19.

Podkarpacie

Nocny wypadek na A4. Citroen uderzył w bariery

PODKARPACIE. 35-letnia kobieta kierująca citroenem, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Reklama