Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

Dodano: 03.06.2020 r.

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.
 
Po stwierdzeniu przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego braku uwag do zawiadomienia o zakończeniu budowy objazdu tymczasowego, zmieniona została organizacja ruchu w m. Sieniawa, a ruch pojazdów przełożono na objazd tymczasowy.
 
Inwestycję o wartości 3,1 mln zł realizuje firma Strabag. Po uruchomieniu objazdu tymczasowego, wykonawca przeprowadzi rozbiórkę istniejącego mostu, a w jego miejsce wybuduje nową przeprawę o długości 18,06 m i szerokości 12,46 m. Obiekt będzie posiadał klasę nośności „A”, tj. 50 ton. Klasa drogi na dojazdach do mostu – GP.
 
Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na listopad 2020 r.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Obwodnica Sanoka. Jest wniosek o udostępnienie trasy kierowcom

SANOK. Po uzyskaniu pozwolenia, nowa trasa zostanie udostępniona kierowcom.

Podkarpacie

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego.

Podkarpacie

Podkarpackie z najwyższym wzrostem PKB spośród wszystkich województw w kraju

PODKARPACIE. Pod względem wzrostu PKB, Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce. Najniższy wzrost wystąpił...

Podkarpacie

Zakończono śledztwo ws. wypadku w Medyni Głogowskiej. Sprawcy grozi 12 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE.  Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Łańcucie.

Podkarpacie

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2019”. 42 osoby nietrzeźwe i 17 wypadków bez ofiar

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zakończyli tegoroczne działania "Boże Narodzenie 2019".

Podkarpacie

Poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Jego ciało odnaleziono w rzece

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. W budynku gospodarczym był wilk

PODKARPACIE. Nietypowe zgłoszenie otrzymali kilka dni temu strzyżowscy policjanci.

Reklama