Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Zwłoki kobiety znalezione w stawie. Ciało zauważył przechodzień

Dodano: 07.02.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują na miejscu znalezienia zwłok kobiety. W jednym ze stawów w Rakszawie przechodzień zauważył ciało. Policjanci ustalają tożsamość kobiety.

Po godz. 11, dyżurny łańcuckiej policji został poinformowany o znalezieniu zwłok w jednym ze stawów na terenie miejscowości Rakszawa.

Unoszące się na wodzie ciało kobiety zauważył przechodzący w pobliżu mężczyzna. Pomimo podjętej przez służby ratunkowe akcji reanimacyjnej, nie udało się przywrócić kobiecie funkcji życiowych.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz prokurator. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz prowadzą działania mające na celu ustalenia tożsamości kobiety.
 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Odpowie przed sądem

Podczas kontroli policji, zamiast przebywać w miejscy zamieszkania, był u sąsiada.

Podkarpacie

Przesunięto obrady Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Przewodniczący sejmiku przychylił się do wniosku o przesunięcie najbliższej sesji.

Podkarpacie

Dyspensa Biskupa Rzeszowskiego od obowiązku uczestnictwa we mszy

Dyspensa od mszy świętych, odwołane publiczne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali i kilka innych obostrzeń - Kuria Diecezjalna w Rzeszowie poinformowała o najnowszych wytycznych Biskupa Rzeszowskiego.

Podkarpacie

Pędził z prędkością 123 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

20-letni mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, zastał ukarany mandatem i punktami karnymi.

Podkarpacie

Koronawirus. 6 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.03.2020]

PODKAPRACIE. 4 kolejne zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

Podkarpacie

Ponad 434 tys. osób otrzyma "trzynastki" na Podkarpaciu. ZUS i Poczta Polska zapewniają, że dotrą na czas

PODKAPRACIE. W kwietniu rusza wypłata dodatkowych świadczeń dla rencistów i emerytów, tzw. trzynastek. Jak zapewnia ZUS i Poczta Polska „wszystkie świadczenia dotrą do uprawnionych na czas”.

Podkarpacie

Rząd wprowadził nowe ograniczenia w związku z koronawirusem

Nowe obostrzenia dotyczą przede wszystkim zakazu swobodnego przemieszczania się oraz zgromadzeń publicznych...

Podkarpacie

Samorząd województwa podkarpackiego przekaże 330 mln zł na walkę z koronawirusem

Samorząd województwa zdecydował o przekazaniu środków finansowych na  przeciwdziałanie epidemii koronawirusa z RPO-WP na lata 2014-2020.

Reklama