Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

1 kwietnia zmieniają się rozkłady trzech linii MPK. Ponadto startuje nowa linia na Zalesiu

Dodano: 01.04.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza kolejne zmiany w rozkładzie. Tym razem dotyczą linii nr 3, 20, 28 oraz 50. Od maja będą też kursy do Łańcuta.

Zmiany jakie do rozkładów jazdy wprowadza ZTM zaczną obowiązywać od 1 kwietnia. Wprowadzone zostaną na liniach nr 3, 20 oraz 28. Zmiany te dotyczą:
 
  • dla linii nr 3 – dodatkowy poranny kurs do i z Lutoryża,
  • dla linii nr 20 – zmiana godzin odjazdów niektórych kursów,
  • dla linii nr 28 – zwiększenie ilości kursów w dni robocze, soboty oraz niedziele.

Także od 1 kwietnia utworzona zostanie nowa linia nr 50 kursująca wewnątrz osiedla Zalesie (Łukasiewicza/Goździkowa/Sasanki/Zimowit/Krokusowa/Storczykowa/Wieniawskiego/Łukasiewicza).

Początkiem maja ZTM planuje uruchomić linię nr 57 kursującą do Łańcuta(Śruby). Obecnie trwają ostatnie ustalenia w tej sprawie z przedstawicielami Miasta Łańcuta.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PKS Rzeszów przywraca kolejny zawieszony kurs

RZESZÓW. Bez połączeń pozostają podróżujący w relacji Rzeszów Hyżne Nowa Wieś.

Rzeszów

Dyrektor PGE EC o władzy szantażującej za pośrednictwem mediów komisje przetargową ws. odbioru odpadów

RZESZÓW. Dyrektor PGE EC problemu z odpadami nie widzi i dziwi się mediom tak radykalnej reakcji na wieść o rozpoczęciu przetargu.

Rzeszów

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki.

Rzeszów

ZAKSA po tie-breaku. Punkt na pocieszenie dla Resovii

RZESZÓW. Asseco Resovia Rzeszów przegrała w meczu 7. Kolejki PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3.

Rzeszów

Koreański Sacheon kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Póki co trwają rozmowy

RZESZÓW. Władze miasta podróż do Korei południowej planują na wiosnę.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywróci pięć kursów, które wcześniej miały zostać zawieszone

RZESZÓW. PKS Rzeszów dogadał się z samorządami gmin i przywróci pięć linii, które miały być zawieszone od 1 grudnia.

Rzeszów

Miejska sieć ciepłownicza skorzysta z pomocy finansowej PGE Energia Ciepła

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła  z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Rzeszowie zainwestuje 9,5 mln zł w rozwój ciepła sieciowego w Rzeszowie.

Reklama