Rzeszów - Czwartek, 03.07.2025
Reklama

13 kierowców ukaranych za prędkość. Rekordzista pędził 200 km/h

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 126 kierowców skontrolowała podczas minionego weekendu rzeszowska drogówka. 13 z nich zatrzymano prawo jazdy.
 
W sobotę i w niedzielę, policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej 126 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. 13 z kontrolowanych kierowców, przekroczyło ją o ponad 50 km/h, w obszarze zabudowanym, za co odebrano im prawo jazdy.
 
Jednym z kierowców, którzy stracili prawo jazdy za brawurę, jest 30-latek z Rzeszowa, który w niedzielę, w godzinach nocnych w Krasnem jechał bmw z prędkością 177 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
 
Inni niedzielni rekordziści to m. in. 40-latek, który na ulicy Podkarpackiej jechał audi z prędkością 113 km/h oraz 43-letni motocyklista który jechał przez al.  Sikorskiego z prędkością 120 km/h.
 
Z kolei w sobotę, kierowca innego bmw na drodze ekpresowej S 19 miał na liczniku 202 km/h. Samochodem kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci ukarali go 500 zł mandatem i punktami karnymi.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji.

Rzeszów

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci

RZESZÓW. Ponad 5 tyś osób poparło petycje w sprawie upamiętnienia postaci pana Józefa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników sezonowych do fabryki w Rogoźnicy

RZESZÓW. BSH w Rogoźnicy potrzebuje kilkudziesięciu nowych pracowników.

Rzeszów

Trenerzy z Google Polska gościli w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad sto osób uczestniczyło w warsztatach projektowania design thinking w Podkarpackim Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza.

Rzeszów

Dwa śmiertelne wypadki. 32-latka leżącego na drodze przejechał samochód, zaś 22-latek zginął w wypadku

RZESZÓW. Dwie osoby zginęły w ubiegły weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego ruszy jeszcze w tym roku?

RZESZÓW. Inwestycja obejmująca budowę wielopoziomowego parkingu oraz modernizacji głównego budynku Dworca PKP ma się zakończyć do końca 2023 roku.

Rzeszów

19-letni mieszkańcy Leska kradli w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli też narkotyki.

Rzeszów

Rzeszów ma już swoją edycję Monopoly [FOTO]

RZESZÓW. Podczas 8. urodzin Millenium Hall zaprezentowano rzeszowską edycję popularnej gry Monopoly.

Reklama