Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

Dodano: 12.02.2019 r.

fot. WSIiZ - materiały prasowe
fot. WSIiZ - materiały prasowe
RZESZÓW. 14 lutego br. w rzeszowskiej hali Podpromie w godz. 10.00-16.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie  inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu, a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec.

Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.
Reklama
„Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie” – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast partnerem wspierającym: Pratt & Whitney. Swoim patronatem Targi objęli: marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lodowisko w Parku Sybiraków już otwarte

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa mogą cieszyć się już nowym lodowiskiem. Duża ślizgawka powstała przy ul. Broniewskiego w Parku Sybiraków.

Rzeszów

Z kamienicy przy ul. PCK 4 znikną stare piece kaflowe i piecyki gazowe

RZESZÓW. 57 pieców kaflowych i 233 piecyki gazowe w 18 budynkach wielorodzinnych zlikwiduje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w ramach programu „Wymiana źródeł ciepła na terenie ROF”. 

Rzeszów

Masz niepotrzebny sprzęt elektroniczny? Teraz możesz oddać go do paczkomatu

RZESZÓW. Rzeszowianie mogą bezpłatnie oddać elektrośmieci do paczkomatów InPost. To w ramach akcji RePaczka – kolejnego sposobu na recykling tych odpadów w naszym mieście.

Rzeszów

Zabójca kobiety z ul. Czudeckiej zatrzymany na trzy miesiące

RZESZÓW. Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 42-latek, który w piątek rano zadał znajomej kobiecie śmiertelne ciosy nożem. 

Rzeszów

Ruszyło lodowisko w Millenium Hall

RZESZÓW. W piątek na skwerze Millenium Hall wystartował sezon na łyżwiarskie szaleństwo. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

Osiedla Carpatia z dostępem do wody i kanalizacji

RZESZÓW. Sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz pompownia wody, które zabezpieczą m. in. osiedle Carpatia są już gotowe. To inwestycje za około 5 mln.

Rzeszów

Nowoczesny podnośnik teleskopowy na wyposażeniu rzeszowskiej straży pożarnej

RZESZÓW. Strażacy z rzeszowskiej Komendy Miejskiej PSP jako pierwsi w kraju otrzymali nowoczesny wielozadaniowy podnośnik teleskopowy Manitou wraz z osprzętem.

Rzeszów

Tragedia przy ul. Czudeckiej. Zatrzymano potencjalnego zabójcę

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, mogącego mieć związek ze śmiercią 47-letniej kobiety, która z ranami klatki piersiowej została znaleziona dziś rano przed blokiem na ul. Czudeckiej. Jej życia nie udało się uratować.

Reklama