Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.
 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na ul. Podkarpackiej. 15-letni chłopiec został potrącony na przejściu dla pieszych. Ustalono, że kierujący fordem omijał inny samochód, który zatrzymał się przed przejściem po to, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.45 na ulicy Podkarpackiej na skrzyżowaniu z ul. Matuszczaka. 43-letni kierowca forda – mieszkaniec Rzeszowa – na przejściu dla pieszych potrącił 15-letniego chłopaka. Jak wstępnie ustaliła policja, kierujący fordem omijał inny samochód, który zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu.

Ranny 15-latek – mieszkaniec powiatu nowosądeckiego – trafił do szpitala. Kierowca forda był trzeźwy.
 
Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy. Policjanci pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa kompletowanie dokumentacji przed rozpoczęciem budowy mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Projekt zakłada budowę mostu oraz sieci połączeń drogowych.

Rzeszów

W lutym rozpoczną się konsultacje ws. zmiany granic

RZESZÓW. Konsultacje będą trwały do 21 lutego 2020 r.

Rzeszów

Sprawą nastolatków, którzy strzelali do księży, zajmie się Sąd Rodzinny

RZESZÓW. Zatrzymano  dwóch nastolatków, którzy w ubiegłym tygodniu strzelali do księży podczas wizyty duszpasterskiej. 

Rzeszów

Będzie protest przeciwko budowie wieżowca przy ul. Podwisłocze. Organizatorem jest rada osiedla

RZESZÓW. Protest przeciwko rozpoczęciu inwestycji odbędzie się 1 lutego br. 

Rzeszów

Mieszkańcy przeciwko budowie drogi łączącej Al. Kopisto z ul. Wierzbową

RZESZÓW. Aktualnie pod petycją podpisało się 295 osób.

Rzeszów

Zmarł były wiceprezydent Rzeszowa. Miał 69 lat

RZESZÓW. Ratusz o śmierci Franciszka Kosiorowskiego, byłego wiceprezydenta Rzeszowa, został poinformowany w niedziele.

Rzeszów

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Rzeszów

Ruszył przetarg na modernizację ul. Grunwaldzkiej

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy, który zajmie się przebudową ul. Grunwaldzkiej.

Reklama