Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

20-latek z Rzeszowa uszkodził 4 auta i szlaban. "Chciał rozładować emocje"

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policja zatrzymała mężczyznę odpowiedzialnego za uszkodzenie 4 samochodów i szlabanu. 20-latek usłyszał 5 zarzutów.  
 
Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście wytypowali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodów zaparkowanych na parkingach przy ul. Rejtana oraz wyłamanie szlabanu parkingowego. Zdarzenia miały miejsce w okresie od 25 stycznia do początku marca br.
 
„Pierwsze uszkodzone przez sprawcę samochody to opel i suzuki, w których wyłamał lusterka. W suzuki uszkodził jeszcze lakier. Dwa kolejne uszkodzone auta to peugeot i seat. W obu samochodach porysował karoserię. „ – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
 
Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany w ubiegły czwartek.  Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Uszkodzeń dokonał będąc pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że w ten sposób chciał rozładować emocje.
 
20-latek usłyszał 5 zarzutów zniszczenia mienia i dobrowolnie poddał się karze. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Rzeszów

Będzie nowa ulica na osiedlu im. Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej drogi, pomiędzy ulicą Błogosławionej Karoliny a Czudecką.

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie powstanie w dwa lata

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Asystenci pomogą uczniom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.

Rzeszów

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.

Rzeszów

W rejonie Kopca Konfederatów Barskich powstanie ogromny park

RZESZÓW. Miasto planuje utworzenie potężnego parku w rejonie Kopca Konfederatów Barskich. Trwają również prace nad poszerzeniem terenów zielonych w Rzeszowie o kolejne działki w rejonie Wisłoka.

Reklama