Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

21-latek groził kierowcy rewolwerem, bo ten mrugnął mu światłami

Dodano: 27.09.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Niespodziewana była reakcja pasażera kii, na to, że kierowca innego auta mrugnął światłami. Przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Policjanci krótko po tym zatrzymali 21-letniego obywatela Ukrainy. Odnaleźli też rewolwer alarmowy.

Do zdarzenia doszło 25 września ok. godz. 18.30 na ul. Witosa w Rzeszowie. Zgłaszający zauważył jadący przed nim nieoświetlony samochód marki Kia. Mrugając światłami próbował zasygnalizować kierowcy tego auta, że nie ma włączonych świateł.

Niespodziewana była reakcja pasażera kii, który przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Zaczął nim wymachiwać w kierunku zgłaszającego.

Mężczyzna o tym zajściu powiadomił policjantów. Kilkanaście minut później, funkcjonariusze zatrzymali na ul. Wywrockiego kię. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

Okazało się, że przedmiot, którym jeden z nich wygrażał, został wyrzucony. Policjanci odnaleźli go na sąsiedniej ulicy. Wstępnie potwierdzili, że to rewolwer alarmowy. Do wyjaśnienia sprawy, funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego pasażera.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły loty z Jasionki do Olsztyna

RZESZÓW. Stolica Warmii i Mazur to druga w tym sezonie nowa destynacja w ofercie podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Na Bulwarach budują nowy odcinek ścieżki biegowej

RZESZÓW. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Wracają pokazy Fontanny Multimedialnej [HARMONOGRAM]

​RZESZÓW. W najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy pokaz specjalny. Widzowie zobaczą nowy program.

Rzeszów

Atrakcje na Wakacje. Blisko 500 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze z nich wystartują jeszcze w czerwcu.

Rzeszów

Do Rzeszowa zawitał pomnik Jana III Sobieskiego

RZESZÓW. "Wędrujący" monument stoi w Parku Jedności Polonii z Macierzą i pozostanie tam do drugiej połowy lipca.

Rzeszów

Rzeszów w gronie 100 europejskich miast neutralnych dla klimatu i inteligentnych

RZESZÓW. W ramach projektu miasto otrzyma wsparcie finansowane na działania ekologiczne.

Rzeszów

Przy al. Sikorskiego powstaje kolejny ogród kieszonkowy

RZESZÓW. Posadzono już 62 drzewa, wykonawca utwardza teren, trwają także prace przy kształtowaniu tzw. suchej rzeki. Ogród ma być gotowy latem tego roku.

Reklama