Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

21-latek groził kierowcy rewolwerem, bo ten mrugnął mu światłami

Dodano: 27.09.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Niespodziewana była reakcja pasażera kii, na to, że kierowca innego auta mrugnął światłami. Przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Policjanci krótko po tym zatrzymali 21-letniego obywatela Ukrainy. Odnaleźli też rewolwer alarmowy.

Do zdarzenia doszło 25 września ok. godz. 18.30 na ul. Witosa w Rzeszowie. Zgłaszający zauważył jadący przed nim nieoświetlony samochód marki Kia. Mrugając światłami próbował zasygnalizować kierowcy tego auta, że nie ma włączonych świateł.

Niespodziewana była reakcja pasażera kii, który przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Zaczął nim wymachiwać w kierunku zgłaszającego.

Mężczyzna o tym zajściu powiadomił policjantów. Kilkanaście minut później, funkcjonariusze zatrzymali na ul. Wywrockiego kię. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

Okazało się, że przedmiot, którym jeden z nich wygrażał, został wyrzucony. Policjanci odnaleźli go na sąsiedniej ulicy. Wstępnie potwierdzili, że to rewolwer alarmowy. Do wyjaśnienia sprawy, funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego pasażera.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

30. Finał WOŚP w Rzeszowie: Koncerty, premiera hymnu i szereg atrakcji

RZESZÓW. W Rzeszowie zaplanowano szereg atrakcji, w tym koncerty, warsztaty oraz pokazy.

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie ponad kilometrowa pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na realizację nowego odcinka ścieżki biegowej na Bulwarach. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Od poniedziałku 24 stycznia do końca lutego br. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

Rzeszów

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Litewskiej już otwarty

RZESZÓW. Ośrodek powstał dla osób z otępieniami, w tym z chorobą Alzheimera.

Rzeszów

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i 500+. Dyżur ekspertów ZUS w Rzeszowie

RZESZÓW. W poniedziałek (24.01) pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS, będą pełnili dyżur ekspercki poświęcony Rodzinnemu Kapitałowi Opiekuńczemu oraz Świadczeniu Wychowawczemu 500+.

Rzeszów

Budowa hali sportowej przy ILO w Rzeszowie. Potrzebne dodatkowe pieniądze

RZESZÓW. O przyznaniu dodatkowych środków z budżetu na budowę hali, zdecydują radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali program do wykrywania i oceny zaburzeń mowy w chorobie Parkinsona

​RZESZÓW. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach II naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

RZESZÓW. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Reklama