Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

21-latek groził kierowcy rewolwerem, bo ten mrugnął mu światłami

Dodano: 27.09.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Niespodziewana była reakcja pasażera kii, na to, że kierowca innego auta mrugnął światłami. Przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Policjanci krótko po tym zatrzymali 21-letniego obywatela Ukrainy. Odnaleźli też rewolwer alarmowy.

Do zdarzenia doszło 25 września ok. godz. 18.30 na ul. Witosa w Rzeszowie. Zgłaszający zauważył jadący przed nim nieoświetlony samochód marki Kia. Mrugając światłami próbował zasygnalizować kierowcy tego auta, że nie ma włączonych świateł.

Niespodziewana była reakcja pasażera kii, który przez szyberdach wystawił rękę, w której trzymał przedmiot przypominający broń. Zaczął nim wymachiwać w kierunku zgłaszającego.

Mężczyzna o tym zajściu powiadomił policjantów. Kilkanaście minut później, funkcjonariusze zatrzymali na ul. Wywrockiego kię. Samochodem podróżowało dwóch obywateli Ukrainy.

Okazało się, że przedmiot, którym jeden z nich wygrażał, został wyrzucony. Policjanci odnaleźli go na sąsiedniej ulicy. Wstępnie potwierdzili, że to rewolwer alarmowy. Do wyjaśnienia sprawy, funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego pasażera.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. Zaginiona to Dorota Majkut, mieszkanka Racławówki. Zaginęła dziś rano. 

Rzeszów

System do rehabilitacji rąk stworzony na Politechnice Rzeszowskiej doceniony w konkursie „StudentWynalazca”

RZESZÓW. Autorem systemu jest Paweł Gmiterk, student mechatroniki oraz dr. inż. Jacka S. Tutaka z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Jest koncepcja przebudowy ul. Kwiatkowskiego. Będą 4 pasy ruchu?

RZESZÓW. Cztery pasy ruchu, obustronne chodniki, ścieżka rowerowa – tak ma wyglądać rozbudowana ulica Kwiatkowskiego. Ratusz przedstawił koncepcje jej poszerzenia. Koszt inwestycji to ok 30 mln zł.

Rzeszów

Taranowali autem witryny sklepowe, a następnie kradli alkohol i papierosy

RZESZÓW. Dwaj mieszkańcy Rzeszowa usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej nominowani do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021

Zespół badawczy z Politechniki Rzeszowskiej uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii "innowacyjne technologie i badania przyszłości".

Rzeszów

Policjanci eskortowali auto z rodząca kobietą do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW. Strzyżowscy policjanci we współpracy z rzeszowskimi funkcjonariuszami pilotowali samochód z rodzącą kobietą, ze Strzyżowa do szpitala w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejna innowacyjna firma na "Dworzysku"

RZESZÓW. Spółka I-BS.pl, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania – zainwestuje na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko”. Wartość planowanej inwestycji to 1,8 mln zł.

Reklama