Rzeszów - Sobota, 28.03.2026
Reklama

29. Finał WOŚP w Rzeszowie. Na ulice wyjdzie 160 wolontariuszy

Dodano: 29.01.2021 r.

fot. Materiały prasowe WOŚP
fot. Materiały prasowe WOŚP
RZESZÓW. W niedzielę, 31 stycznia 2021 r. po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki to „Finał z głową”. W tym roku Orkiestra zbiera na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na ulice Rzeszowa wyruszy 160 wolontariuszy z kolorowymi puszkami - 130 ze sztabu w Młodzieżowym Domu Kultury oraz 30 wolontariuszy z psami ze sztabu przy Związku Kynologicznym w Rzeszowie. Z inicjatywy Prezydenta Miasta Rzeszowa dla kwestujących zostanie przygotowana ciepła herbata i ciastka, które będą wydawane pod Ratuszem od strony arkad (podcieni) w godzinach 12.00 – 18.00.

Organizatorzy 29. Finału w Rzeszowie przygotowali szereg atrakcji, które będzie można śledzić na żywo podczas internetowych transmisji w serwisach społecznościowych Rzeszowskiego Domu Kultury, Estrady Rzeszowskiej, Młodzieżowego Domu Kultury. Wśród nich znalazły się cztery wyjątkowe koncerty, które odbędą się w Estrada Studio. Na estradowej scenie swój talent zaprezentują The 79, RoseMerry, Aga Walczak i Pusta Przestrzeń.
 
Program 29. Finału WOŚP w Rzeszowie
 
  • Godz.11.00 – Maraton Fitnes
  • Godz. 11.15 – Hiit – Katarzyna Kocan z Rzeszowskiego Domu Kultury
  • Godz. 12.00 – Pilates - Katarzyna Kocan z Rzeszowskiego Domu Kultury
  • Godz. 12.45 – Zumba – Studio tańca Bailar
  • Godz. 13.30 – Turn up – Studio tańca Bailar
  • Godz. 14.15 – Zdrowy kręgosłup – Studio tańca Bailar
  • Godz. 15.00 – Turbo spalanie – Joanna Dziedzic – trener personalny
  •  
  • Godz. 15.45 – Trening wzmacniający – Joanna Dziedzic – trener personalny
  • Godz. 16.15 – Artdance z Rzeszowskiego Domu Kultury
  • Godz. 16.45 – Koncert Amelii Borkowskiej i Tomasza Nowaka z Rzeszowskiego Domu Kultury
  • Godz. 16.55 – Prezentacja przedmiotów aukcyjnych
  • Godz. 17.00 – Koncert zespołu Singing Souls z Młodzieżowego Domu Kultury
  • Godz. 17.25 – Prezentacja przedmiotów aukcyjnych
  • Godz. 17.30 – Koncert zespołu The 79 – Studio Estrady
  • Godz. 18.00 – Prezentacja przedmiotów aukcyjnych
  • Godz. 18.10 - Koncert zespołu Rosemerry – Studio Estrady
  • Godz. 18.40 – Prezentacja przedmiotów aukcyjnych
  • Godz. 18.50 – Koncert Agi Walczak – Studio Estrady
  • Godz. 19.20 – Prezentacja przedmiotów aukcyjnych
  • Godz. 19.30 – Koncert zespołu Pusta przestrzeń – Studio Estrady
 
Reklama
Plan Koncertów ze Studia Estrady Rzeszowskiej:
 
  • Godz.17.30 - The 79
  • Godz.18.30 – RoseMerry
  • Godz.18.50 - Aga Walczak
  • Godz.19.30 - Pusta Przestrzeń
Transmisje koncertów będzie można zobaczyć na kanale You Tube Estrady Rzeszowskiej  oraz na fanpage'u Estrady Rzeszowskiej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kilkaset rzeszowskich przejść dla pieszych zostanie doświetlonych

RZESZÓW. Na 250 rzeszowskich przejściach dla pieszych będzie jaśniej i bezpieczniej. Zostaną doświetlone. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Niebezpieczne odkrycie niedaleko Rzeszowa. Interweniowali saperzy

W Hyżnem w powiecie rzeszowskim znaleziono niewybuchy z okresu II wojny światowej. Saperzy zajęli się ich neutralizacją.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy salon motocyklowy znanej chińskiej marki

RZESZÓW. Game Over Cycles wprowadzona do Rzeszowa nową markę motocyklową. Przy ulicy Ludwika Chmury powstaje autoryzowany salon oraz serwis Benda – chińskiego producenta, który działa już w 85 krajach świata.

Rzeszów

Od 2 marca zmiany w centrum Rzeszowa - ograniczenia dla samochodów

RZESZÓW. Od 2 marca 2026 r. w rzeszowskim śródmieściu zaczną obowiązywać nowe ograniczenia dla samochodów. Zmiany obejmą fragment ul. Zamkowej, odcinek al. Lubomirskich i Pod Kasztanami oraz plac Farny. - Dzięki nim...

Rzeszów

Na osiedlu Słocina powstaną dwa mini ronda

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona mini ronda na osiedlu Słocina. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo i upłynnić ruch w tej części miasta.

Rzeszów

Testy nowego autobusu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie przeprowadza testy nowoczesnego autobusu elektrycznego. Od kilku dni na ulicach miasta możecie spotkać pojazd BMC Procity+ 12M EV.

Rzeszów

16-letnia mieszkanka Rzeszowa potrącona na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 16-letniej mieszkanki Rzeszowa na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Strażackiej. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Rzeszów

Biała Sobota w Podkarpackim Centrum Onkologii – bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie zachęca kobiety i mężczyzn do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w ramach tzw. Białej Soboty.

Reklama