Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Organizatorzy rzeszowskiej edycji 30. Finału WOŚP przygotowali szereg atrakcji. Na rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach odbędą się pokazy, warsztaty i koncerty.

W ramach projektu „Rzeszów dla WOŚP” powstała nowa wersja piosenki „Jest jeszcze ocean”, skomponowanej przez Roberta Bartusika, która pod koniec lat 90-tych była regionalnym hymnem WOŚP. W nagraniu nowej wersji utworu udział wzięli uznani, podkarpaccy muzycy. Nagrania zrealizowano w Estrada Studio pod okiem Jacka Młodochowskiego. Do utworu powstał również teledysk. Zdjęcia kręcono w Rzeszowskich Piwnicach. Premiera piosenki odbędzie się podczas Finału.
 
Reklama
PROGRAM 30. FINAŁU WOŚP NA RZESZOWSKIM RYNKU:

SCENA NA RYNKU

12.00 – 18:00 – warsztaty, pokazy, atrakcje na Rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach

13.00 – 15.30
- wokaliści DK Vocal Studio
- Zespół “OPA CUPA”
- wokaliści Rzeszowskiego Domu Kultury
- wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

15:45 – 22:15 - koncerty

– BLANT
– SYMPTONE
– PERSPECTIVE BAND
– RSC
– DOC. + hymn WOŚP (5 minut)
– ŚWIATEŁKO DO NIEBA – FIRE SHOW
– ANIKA DĄBROWSKA
– LORDOFON

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Rzeszów

Trwa zimowa akcja utrzymania dróg. Pługi i piaskarki wyjechały na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowscy drogowcy ruszyli do pracy wczorajszego popołudnia. Posypywarki posypywały solą i piaskiem główne ulice miasta, a także mniej uczęszczane drogi i chodniki. Akcja kontynuowana jest od dziś rana.

Rzeszów

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie. Duże straty

​RZESZÓW. Przez ponad cztery godziny strażacy z kilku zastępów gasili pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie. Budynek całkowicie spłonął.

Rzeszów

„Rzeszów to My”. Kolejne nagrody za meldunek

RZESZÓW. W piątek w rzeszowskim ratuszu po raz drugi rozdano nagrody rozlosowane wśród uczestników loterii „Rzeszów to My”: laptop, hulajnogę elektryczną i smartwatch. Kolejne losowanie dodatkowe już 22 grudnia, a nagrodą główną...

Rzeszów

Rzeszów z inteligentnym systemem parkingowym. Aplikacja pomoże w znalezieniu wolnego miejsca

RZESZÓW. Rzeszów jako pierwsze polskie miasto wprowadza hybrydowy monitoring stanu wolnych miejsc parkingowych. Powstała także specjalna aplikacja dla mieszkańców. 

Rzeszów

Policyjne kontrole na buspasach w Rzeszowie. Posypały się mandaty

RZESZÓW. Policjanci drogówki rozpoczęli akcję „BUSpas dla uprawnionych”. Zwiększone zostały kontrole nieuprawnionych samochodów, poruszających się wydzielonymi pasami. Są już pierwsze mandaty.

Rzeszów

Kolejne trzy osoby oszukane metodą „na policjanta”. Policja przypomina: to zawsze dzwoni oszust

RZESZÓW. Trzy kolejne kobiety dały się oszukać metodą „na policjanta i prokuratora”. W dwóch przypadkach pieniądze zostały przekazane przestępcom, przelew wykonany przez trzecią z pokrzywdzonych udało się zablokować.

Rzeszów

Za żłobek w nowym roku zapłacimy więcej

RZESZÓW. Podwyżki nie ominą rodziców najmłodszych dzieci w naszym mieście. Od lutego przyszłego roku stawki za pobyt dzieci w rzeszowskich żłobkach pójdą w górę.

Reklama