Reklama

Aktualności Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

Dodano: 19.08.2019

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów  - Aktualności Rzeszów

fot. Asseco Resovia Rzeszów

RZESZÓW. Sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020 rozpocznie się 30 sierpnia o godz. 10. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rezerwacja i sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 będzie przebiegać na podobnych zasadach jak w poprzednich sezonach, choć na nowym, lepszym serwerze.

Dwa etapy rezerwacji

W I etapie rezerwacji i zakupu karnetów będą mogli dokonać posiadacze karnetów z sezonu 2018/2019, którzy mogą wykupić swoje miejsce z poprzednich rozgrywek. Przy rezerwacji należy podać nr karnetu z sezonu 2018/2019.

W pierwszych dwóch tygodniach (do 14 września) kibice dodatkowo otrzymają specjalną zniżkę w wysokości 50 zł. Pierwszy etap zakończy się 21 września. Do tego momentu karnety muszą zostać zarezerwowane i odebrane na wyspie Asseco Resovii lub opłacone on-line.

W II etapie, w którym karnety mogą nabywać wszyscy kibice, uwolnione do sprzedaży zostaną miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione w I etapie. Otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 rozpocznie się 27 września o godz. 10.00.

Nowa seria karnetów

Karnet na sezon 2019/2020 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Przypominamy, że w nadchodzącym sezonie PlusLiga wraca do systemu rozgrywek play-off w systemie 1-8, więc sportowych emocji będzie zdecydowanie więcej.

Karnet na sezon 2019/2020 będzie pierwszy z nowej, wyjątkowej serii. Znajdzie się na nim herb klubu, a na kolejnych karnetach, w następnych latach, pojawiać się będą najwybitniejsi siatkarze rzeszowskiej drużyny. O tym, kto znajdzie się na pamiątkowych karnetach zadecydują kibice. Szczegóły akcji zostaną podane w późniejszym terminie.

Posiadacze karnetów będą mieli także specjalne rabaty na zakupy biletów na rozgrywki PlusLigi i Pucharu Polski oraz na zakup gadżetów na wyspie Asseco Resovii. W tym roku przygotowno też niespodziankę dla każdego kibica, który zakupi karnet na sezon 2019/2020.REKLAMA

Ceny karnetów na sezon 2019/2020:
  • Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 500 PLN / 550 PLN;
  • Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 450 PLN / 500 PLN;
  • Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2, G3, I3, J3, L3 – 400 PLN / 450 PLN;
  • Sektor F1 – 200 PLN / 250 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”);
  • Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej oraz dla grup zorganizowanych.
 
Będzie opcja zwalniania miejsc

Przypominamy też o konieczności ponownej rejestracji na stronie klubu  i utworzeniu nowego konta. Od lipca strona Asseco Resovii Rzeszów działa na nowym serwerze, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami dla kibiców. Nowa baza kont pozwoli na aktualizację danych i zabezpieczenie ich zgodnie z najnowszymi wytycznymi, a także odświeży i uporządkuje bazę danych kibiców, którą gromadzono od kilku lat.

Nowy system rezerwacji pozwoli też na większą współpracę na linii kibic – klub. Jedną z funkcjonalności, która zostanie uruchomiona w tym sezonie, będzie możliwość zwolnienia swojego miejsca karnetowego na konkretny mecz.

Jeżeli wiecie, że w danym dniu nie będziecie się mogli pojawić na spotkaniu w hali Podpromie, dostaniecie szansę zwolnienia tego miejsca, a w zamian za to będziecie otrzymywać punkty, które na koniec sezonu będą mogły być zamienione na zniżkę na karnet w sezonie 2020/2021 lub zniżkę na zakupy na wyspie Asseco Resovii.
 

Reklama
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Trwa kompletowanie dokumentacji przed rozpoczęciem budowy mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą - Aktualności Rzeszów

Trwa kompletowanie dokumentacji przed rozpoczęciem budowy mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Projekt zakłada budowę mostu oraz sieci połączeń drogowych....

W lutym rozpoczną się konsultacje ws. zmiany granic - Aktualności Rzeszów

W lutym rozpoczną się konsultacje ws. zmiany granic

RZESZÓW. Konsultacje będą trwały do 21 lutego 2020 r....

Sprawą nastolatków, którzy strzelali do księży, zajmie się Sąd Rodzinny - Aktualności Rzeszów

Sprawą nastolatków, którzy strzelali do księży, zajmie się Sąd Rodzinny

RZESZÓW. Zatrzymano  dwóch nastolatków, którzy w ubiegłym tygodniu strzelali do księży podczas wizyty duszp...

Będzie protest przeciwko budowie wieżowca przy ul. Podwisłocze. Organizatorem jest rada osiedla - Aktualności Rzeszów

Będzie protest przeciwko budowie wieżowca przy ul. Podwisłocze. Organizatorem jest rada osiedla

RZESZÓW. Protest przeciwko rozpoczęciu inwestycji odbędzie się 1 lutego br.  ...

Mieszkańcy przeciwko budowie drogi łączącej Al. Kopisto z ul. Wierzbową - Aktualności Rzeszów

Mieszkańcy przeciwko budowie drogi łączącej Al. Kopisto z ul. Wierzbową

RZESZÓW. Aktualnie pod petycją podpisało się 295 osób. ...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem