Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

36-latek zabił swojego ojca. Grozi mu kara dożywocia

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. 36-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał zarzut zabójstwa swojego 57-letniego ojca. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

8 października br. w jednym z bloków przy ul. Krakowskiej znaleziono ciało 57-letniego mieszkańca Rzeszowa. Lekarz stwierdził jego zgon. Obrażenia mężczyzny wskazywały, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. W sprawie zatrzymano 36-letniego syna zmarłego, który mógł mieć związek ze śmiercią ojca.

Przypuszczenia potwierdziły się. Sekcja zwłok 57-latka wykazała, iż przyczyną zgonu było wykrwawienie spowodowane użyciem narzędzia ostrego.

36-letni mężczyzna przyznał się do winy. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Rzeszowie, na wniosek Prokuratury, zastosował 3-miesięczny areszt dla podejrzanego.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8 lub nawet kara dożywocia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Rzeszów

Uchwała krajobrazowa w Rzeszowie jeszcze w tym roku? Urzędnicy miejscy mają taki plan

RZESZÓW. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa rozpoczęło prace nad wprowadzeniem tzw. uchwały krajobrazowej, ograniczającej chaos reklamowy na terenie miasta. Projekt uchwały ma być przyjęty jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Niebawem rozpocznie się rekrutacja do szkół i przedszkoli miejskich [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto przygotowało harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i szkół podstawowych.

Rzeszów

Żona zleciła zabójstwo swojego męża. Sprawą zajmuje się CBŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Powodem takiego zachowania miał być wieloletni konflikt rodzinny.

Reklama