Rzeszów - Piątek, 25.07.2025
Reklama

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Do trzech wypadków doszło w piątek. Po godz. 17:00 w Chmielniku doszło do zderzenia volkswagena z mercedesem. W wyniku zdarzenia kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

Kilkadziesiąt minut później policjanci interweniowali ulicy Warszawskiej, gdzie 48-letni kierujący mercedesem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Ranna 48-latka trafiła do szpitala.

Do kolejnego piątkowego wypadku doszło po godz. 20:00 na al. Rejtana. 54-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, podczas skręcania w lewo w ul. Lwowską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym na hulajnodze 57-latkiem. Kierujący jednośladem przejeżdżał przez oznakowany przejazd dla rowerów. Po zderzenie z samochodem, uderzył jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej i upadł na jezdnię. 57-latek trafił do szpitala.

Do jednego wypadku doszło w sobotę po godz. 12:00 w Błażowej Dolnej. Jak wynika z ustaleń policji, 45-letni kierowca forda, jechał w kierunku Dynowa. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na prawe pobocze i najechał na barierę energochłonną. Ford wywrócił się na bok i uderzył jeszcze w toyotę, którą kierował 39-letni mężczyzna.

Reklama

W zdarzeniu ranni został obaj kierowcy oraz 35-letni pasażer Forda.

W sobotę policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. To 51-letni mężczyzna, który wsiadł za kółko mając ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez mundurowych na al. Sikorskiego w Rzeszowie.

Niedziela była spokojna na drogach regionu. Policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń drogowych.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Urzędnicy zrobią zakupy dla osób starszych i samotnych objętych kwarantanną

RZESZÓW. Osoby starsze i samotne, które zostały objęte kwarantanną, mogą liczyć na pomoc pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa w zrobieniu zakupów.

Rzeszów

Darmowa strefa płatnego parkowania w Rzeszowie do odwołania

RZESZÓW. Strefa płatnego parkowania w Rzeszowie z dniem dzisiejszym przestaje funkcjonować.

Rzeszów

Pijani kierowcy na ulicach Rzeszowa. Jeden wydmuchał 2,5 promila, a drugi miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Dwóch pijanych kierowców ujawnili rzeszowscy policjanci. Jeden z nich wpadł podczas kontroli, natomiast w drugim przypadku doszło do obywatelskiego ujęcia.

Rzeszów

Konsultacje w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa

RZESZÓW. 19 marca 2020 r. rozpoczynają się konsultacje z mieszkańcami Rzeszowa w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. Konsultacje będą trwały do 22 marca 2020 r.

Rzeszów

Od 18 marca zmiany w rozkładzie kilku głównych linii komunikacji miejskiej. Linia 53 zawieszona

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w kursowaniu części linii autobusowych, jakie zaczną obowiązywać od 18 marca. 

Rzeszów

Rzeszowskie restauracje dowożą lekarzom "darmowe" jedzenie

RZESZÓW. Dzięki platformie organizującej zbiórki trzy organizacje postanowiły pomóc pracownikom służb medycznych w kraju, dostarczając im posiłki. W akcji udział biorą również restauracje i szpitale z Rzeszowa.

Rzeszów

ZTM wprowadza ograniczenia kontaktu

RZESZÓW. ZTM wprowadza zakaz bezpośredniego kontaktu z klientem. POP-y zamknięte.

Rzeszów

Podkarpacki Urząd Wojewódzki. Obsługa klientów zamknięta do odwołania

RZESZÓW. Podobnie jak Urząd Miasta Rzeszowa oraz podległe mu jednostki, również Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie od 16 marca zamyka do odwołania obsługę klientów.

Reklama