Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

65-latkę z Rzeszowa napadło dwóch mężczyzn. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa

Dodano: 15.03.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Za napaść i kradzież poszukiwanym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 65-latka natknęła się na nich na klatce schodowej zamieszkiwanego przez nią bloku.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów prowadzi śledztwo w sprawie rozboju dokonanego w dniu 7 marca 2019 r. przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

Z poczynionych do tej pory ustaleń wynika, iż w/w dnia około godziny 21:00, 65-letnia mieszkanka Rzeszowa po powrocie z zagranicznej podróży została napadnięta przez dwóch nieznanych jej mężczyzn

W momencie kiedy kobieta wnosiła bagaże po schodach prowadzących do klatki schodowej w zamieszkiwanym przez nią bloku, napastnicy odepchnęli ją i zabrali jedną z walizek zawierającą należące do niej ubrania, kosmetyki oraz biżuterię, w tym charakterystyczne złote kolczyki w kształcie krzyżujących się kokardek z diamentami w środku, po czym odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzona wyceniła na szkodę około 7.500,00 złotych.

W chwili obecnej w sprawie prowadzone są intensywne czynności mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności zdarzenia, w tym ustalenie sprawców i ich zatrzymanie. Sprawcom za wskazane przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Reklama