Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

65-latkę z Rzeszowa napadło dwóch mężczyzn. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa

Dodano: 15.03.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Za napaść i kradzież poszukiwanym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 65-latka natknęła się na nich na klatce schodowej zamieszkiwanego przez nią bloku.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów prowadzi śledztwo w sprawie rozboju dokonanego w dniu 7 marca 2019 r. przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie.

Z poczynionych do tej pory ustaleń wynika, iż w/w dnia około godziny 21:00, 65-letnia mieszkanka Rzeszowa po powrocie z zagranicznej podróży została napadnięta przez dwóch nieznanych jej mężczyzn

W momencie kiedy kobieta wnosiła bagaże po schodach prowadzących do klatki schodowej w zamieszkiwanym przez nią bloku, napastnicy odepchnęli ją i zabrali jedną z walizek zawierającą należące do niej ubrania, kosmetyki oraz biżuterię, w tym charakterystyczne złote kolczyki w kształcie krzyżujących się kokardek z diamentami w środku, po czym odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzona wyceniła na szkodę około 7.500,00 złotych.

W chwili obecnej w sprawie prowadzone są intensywne czynności mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności zdarzenia, w tym ustalenie sprawców i ich zatrzymanie. Sprawcom za wskazane przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa zbiorka archiwalnych zdjęć Rzeszowa. Powstanie z nich wystawa

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury rozpoczął zbiórkę starych fotografii przedstawiających Rzeszów i okolice oraz jego mieszkańców. Zwieńczeniem akcji będzie interaktywna wystawa zebranych zdjęć oraz wydanie zbiorowej publikacji pn. „Historie życiem pisane”.

Rzeszów

Studentka architektury na Politechnice Rzeszowskiej zaprojektowała sanatorium w Birczy [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Studentka studiów pierwszego stopnia kierunku architektura Edyta Wysocka w ramach pracy dyplomowej inżynierskiej wykonanej pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Marka Gosztyły stworzyła projekt architektoniczny sanatorium w Birczy.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Turcji i Bułgarii. Nowe połączenia lotnicze od czerwca

RZESZÓW/JASIONKA. 2 czerwca 2021 roku ruszają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Antalyi w Turcji, a 29 czerwca do Warny w Bułgarii. Loty będą realizowane raz w tygodniu – we wtorki do Bułgarii...

Rzeszów

Wrocławscy policjanci z psami pomagają w poszukiwaniu Mariusza Michalika

RZESZÓW. Już blisko 2,5 miesiąca trwają poszukiwania 25-letniego Mariusza Michalika, który zaginął 5 stycznia br. W tym tygodniu akcję poszukiwawczą wsparli funkcjonariusze z Wrocławia wraz ze specjalnie wyszkolonymi psami.

Rzeszów

Powstanie II linia ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła z Grupy PGE przygotowuje się do budowy II linii technologicznej w Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie. Projekt zostanie zakończony w 2023 roku.

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Ogłoszono wyniki konsultacji społecznych z mieszkańcami w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. W konsultacjach udział wzięło 4087 mieszkańców (70 głosów było nieważnych).

Rzeszów

Trwa budowa kładek rowerowych w Rzeszowie. Utrudnienia dla pieszych przy moście Lwowskim

RZESZÓW. W związku z budową kładki rowerowej, przy moście Lwowskim zamknięto schody dla pieszych.

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Reklama