Rzeszów - Środa, 18.02.2026
Reklama

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

Dodano: 25.11.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

„Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” to projekt pięciu uczennic ze współpracującego od wielu lat z WSPiA I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Jego celem jest otwarcie młodzieży na ważne tematy, które mogą być kluczowe dla ich rozwoju osobistego i zawodowego. Inicjatywa ta, to również przestrzeń do dialogu i aktywnego słuchania, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, wzmacnianiu więzi społecznych oraz kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych młodych ludzi.

Gościem najbliższego spotkania, będzie Agnieszka Holland, polska reżyserka filmowa i teatralna, scenarzystka, aktorka i tłumaczka. Znana z takich produkcji jak „Obywatel Jones”, „Pokot” czy „Szarlatan”, Holland zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 listopada do Kampusu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie. Początek o godzinie 11:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Licealiści z Rzeszowa szyją maseczki dla szpitali

RZESZÓW. Uczniowie ALO w Rzeszowie włączyli się w akcję szycia maseczek. 

Rzeszów

Zakaz wstępu na rzeszowskie cmentarze

RZESZÓW. Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wejścia na wszystkie cmentarze w naszym mieście. Mieszkańcy proszeni są o dostosowanie się do zakazu.

Rzeszów

Aresztowano 27-latka, który dokonał kilkunastu włamań na terenie Rzeszowa

RZESZÓW. 14 zarzutów usłyszał 27-latek, który włamywał się do pawilonów handlowych, punktów handlowych i gastronomicznych oraz do firm na terenie naszego miasta.

Rzeszów

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Rzeszów

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

Rzeszów

Tarcza Antykryzysowa. Urząd Miasta Rzeszowa uruchamia nr telefonów dla przedsiębiorców

RZESZÓW. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o szczegółach możliwości korzystania z ulg określonych w ustawie.

Reklama