Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

Dodano: 25.11.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

„Młode Myśli – Wielkie Rozmowy” to projekt pięciu uczennic ze współpracującego od wielu lat z WSPiA I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Jego celem jest otwarcie młodzieży na ważne tematy, które mogą być kluczowe dla ich rozwoju osobistego i zawodowego. Inicjatywa ta, to również przestrzeń do dialogu i aktywnego słuchania, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, wzmacnianiu więzi społecznych oraz kształtowaniu umiejętności komunikacyjnych młodych ludzi.

Gościem najbliższego spotkania, będzie Agnieszka Holland, polska reżyserka filmowa i teatralna, scenarzystka, aktorka i tłumaczka. Znana z takich produkcji jak „Obywatel Jones”, „Pokot” czy „Szarlatan”, Holland zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 listopada do Kampusu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie. Początek o godzinie 11:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Rzeszów

Porażka Asseco w Suwałkach

RZESZÓW. Spotkanie w Suwałkach rozpoczęło się zupełnie inaczej niż pierwszy mecz tych drużyn w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego informuje, że trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Rzeszów

Rzeszowscy radni już niebawem dostaną tablety. Najpierw jednak przejdą szkolenie

RZESZÓW. 36 tys. zł - taką kwotę wydał ratusz na tablety dla radnych miasta.

Reklama