Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Akcja „Pokój dla Żaka” bezpłatnie pomaga studentom w znalezieniu mieszkania

Dodano: 06.08.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Akcja „Pokój dla Żaka”, w ramach której Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja trwa do końca września.

Jak co roku, od lipca do końca września, Samorząd Studencki PRz rozpoczyna akcję oferującą bezpłatnią pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

„Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się m.in.  informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie”. - tłumaczy Jadwiga Korszniak, koordynatorka akcji "Pokój dla Żaka".
Reklama
Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć studentom mieszkanie, pokój lub nawet dom, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS „Promień”, ul. Akademicka 1, pok. 23) w godzinach 9.00–15.00 oraz telefonicznie (17 865 13 57, 17 865 16 61). Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MPWiK montuje kolejne instalacje fotowoltaiczne na swoich budynkach

RZESZÓW. Trwa montaż kolejnych instalacji fotowoltaicznych na budynkach i terenach należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Mają być gotowe do 6 listopada br. W planach są już kolejne. 

Rzeszów

Beta Academics 2021 - o komunikacji wizualnej w nauce i biznesie

RZESZÓW. 18 referatów naukowych zostało zaprezentowanych na drugiej edycji konferencji naukowej Beta Academics, towarzyszącej jednej z najważniejszych konferencji branży internetowej w Polsce, czyli Internet Beta. 

Rzeszów

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Rzeszów

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. 

Rzeszów

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa przyjadą rektorzy wszystkich polskich uniwersytetów

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu świętuje 20-lecie działalności. Uroczysty Jubileusz odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.09) w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Rzeszów

Kładka rowerowa przy moście Karpackim otwarta

RZESZÓW. W niedzielą otwarto drugą w Rzeszowie kładkę dla rowerzystów.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie ekologiczny mural już gotowy

RZESZÓW. Eko-mural ozdobił ścianę Szkoły Podstawowej nr 11 im. Gen. Stanisława Maczka na rzeszowskim Nowym Mieście. Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa spotkał się z autorką projektu – Aleksandrą Dankiewicz.

Rzeszów

W weekend Targi Ślubne w Jasionce. Będzie blisko 100 wystawców

JASIONKA. W dniach 18 – 19 września br. w G2A Arena w Jasionce odbędzie się XVI edycja Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Swoje...

Reklama