Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Alarm bombowy w biurze PSL w Rzeszowie. Ewakuowano 191 osób

Dodano:

fot. Rafał / RESinet.pl
fot. Rafał / RESinet.pl
RZESZÓW. Do biura PSL, przy ul. Ofiar Getta wysłano email z informacją o bombie w budynku. Ewakuowano 191 osób.

Dzisiaj ok. godziny 10.40 rzeszowska policja dostała zawiadomienie o bombie w biurze poselskim PSL przy ul. Ofiar getta.

"Do biura wpłynął e mail, że wybuchnie bomba. Administratorzy okolicznych budynków zdecydowali o ewakuacji" - informuje Adam Szeląg, rzecznik komendanta miejskiego Policji w Rzeszowie.

Aktualnie Policja sprawdza budynki. Łącznie ewakuowano 191 osób.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

300 gram substancji psychotropowej u 32-latka z Rzeszowa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Sprawą 32-letniego mieszkańca Rzeszowa zajmuje się Prokuratura Rejonowa.

Rzeszów

W marcu zmiany w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Poznaliśmy propozycje zmian zgłoszone przez Rady Osiedli w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Reklama