Rzeszów - Piątek, 20.02.2026
Reklama

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

Dodano: 31.01.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Kilka dni temu w biurze poselskim PSL-u, dzisiaj w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie policja została zaalarmowana o możliwym podłożeniu bomby w budynku.

Do siedziby Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie wpłynął e-mail, którego treść mówiła o bombie podłożonej w budynku.

„Kilkanaście minut po godzinie 10.00 wpłynęło do nas zgłoszenie o podłożeniu bomby” – wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Z budynku ewakuowano ok. 500 osób. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Przypomnijmy, że kilka dni emu podobna sytuacja miała miejsca w siedzibie PSL-u przy ul. Ofiar Getta. Więcej o całym zajściu TUTAJ.

AKTUALIZACJA [16.00]: Akcje zakończono około godziny 14.00. W budynku Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie niczego nie znaleziono. Ewakuowano ok. 500-600 osób.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Jest szansa na rekord frekwencji [TRASA]

RZESZÓW. Do tegorocznego biegu zgłosiło się prawie 2000 osób. Jeżeli wszystkie dobiegną do mety, padnie rekord frekwencji rzeszowskiego biegu.

Reklama