Rzeszów - Sobota, 20.06.2026
Reklama

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

Dodano: 05.12.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. We wtorek, 6 grudnia od godz. 6:00 pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w nowym sklepie ALDI. Z tej okazji klienci mogą liczyć na  promocje sięgające nawet do 50%. Ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem.

Nowy sklep ALDI zlokalizowany jest przy ul. Witolda 34. Jest to już drugi dyskont tej marki w Rzeszowie. Pierwszy znajduje się w Starej Szwalni na ul. Okulickiego.

Z okazji otwarcia noweto sklepu na klientów czeka mnóstwo atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos.

Sklep w Rzeszowie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.
Reklama
Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1300 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, w tym, m.in., krajalnicę do chleba oraz małe wózki dla najmłodszych klientów.

Przed sklepem znajduje się parking, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

ALDI na ul. Witolda 34 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Rzeszów

Wmurowano kamień węgielny pod budowę PCLA. Wykonano już 65 proc. prac

RZESZÓW. W piątek na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki odbyła się uroczystość wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, na czele z prezesem Sebastianem Chmarą.

Rzeszów

Rzeszów walczy ze śniegiem. Najnowszy raport z akcji „Zima”

RZESZÓW. Intensywne opady śniegu, które rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 lutego, postawiły w gotowości miejskie służby w Rzeszowie. Ratusz przekazał raport z dzisiejszych działań.

Rzeszów

Seria wypadków w powiecie rzeszowskim. Dwie osoby poszkodowane

RZESZÓW. Do trzech wypadków doszło w czwartek na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. W zdarzeniach poszkodowane zostały dwie osoby. Rzeszowscy policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa rzeszowskie osiedla. Ogłoszono przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy ponad 800-metrowego fragmentu drogi, która połączy osiedla Kotuli i Staroniwa. Rozstrzygnięcie przetargu ma się odbyć wczesną wiosną. Inwestycja częściowo będzie realizowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Przejechał przez opadające rogatki, uderzył w budynek i uciekł. Był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który z dużą prędkością przejechał przez przejazd kolejowy, mimo opadających rogatek, a następnie uderzył w budynek i ogrodzenie prywatnej posesji. Po...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Kuronia. 4 osoby w szpitalu

RZESZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący skodą przejechał przez rondo na wprost, a następnie zderzył się z bmw.

Reklama