Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

Dodano: 05.12.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. We wtorek, 6 grudnia od godz. 6:00 pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w nowym sklepie ALDI. Z tej okazji klienci mogą liczyć na  promocje sięgające nawet do 50%. Ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem.

Nowy sklep ALDI zlokalizowany jest przy ul. Witolda 34. Jest to już drugi dyskont tej marki w Rzeszowie. Pierwszy znajduje się w Starej Szwalni na ul. Okulickiego.

Z okazji otwarcia noweto sklepu na klientów czeka mnóstwo atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos.

Sklep w Rzeszowie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.
Reklama
Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1300 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, w tym, m.in., krajalnicę do chleba oraz małe wózki dla najmłodszych klientów.

Przed sklepem znajduje się parking, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

ALDI na ul. Witolda 34 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Przetarg ruszy w styczniu?

RZESZÓW. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca PKP ma się zakończyć do 2023 roku.

Rzeszów

Klasztor oo. Dominikanów wprowadził możliwość składania datków drogą bezgotówkową

RZESZÓW. „Jeżeli ktoś chciałby w taki sposób złożyć ofiarę, to może skorzystać z terminalu płatniczego” – mówi przeor klasztoru.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otworzyła nowy obiekt

RZESZÓW. Nowa pracownia Centrum Fizjoterapii i Sportu mieści się w budynku "J", przy ulicy Podkarpackiej 1.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty z drużyną z Olsztyna

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w środę o godz. 17.30 zagrają na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Rzeszów

Rzeszów na podium w walce o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”

RZESZÓW. Konkurs wygrała Bielsko-Biała, i to ona uzyskała tytuł „Świetlnej Stolicy Polski".

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło sieć laboratoriów badawczych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło Podkarpacką Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących.

Reklama