Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Apteka całodobowa na dworcu PKP zawiesza działalność

Dodano: 14.03.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Od poniedziałku (14.03) nieczynna będzie apteka całodobowa na Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie.

Apteka mieszcząca się w budynku Dworca PKP w Rzeszowie, to jedna z trzech aptek całodobowych na terenie miasta. W związku z remontem budynku w ramach budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, od 14 marca 2022 r. apteka zawiesza swoją działalność.

Pozostałe funkcjonujące ogólnodostępne apteki całodobowe w Rzeszowie, to apteka „Dr.Max” przy ul. Podchorążych 1 (tel. 17 861 14 05) oraz apteka „Dbam o Zdrowie” zlokalizowana przy ul. Tadeusza Rejtana 65, w centrum handlowym Plaza (tel. 736 697 726).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Rzeszów

Indyjska firma wybuduje zakład w "Dworzysku"

Będą w nim wytwarzane komponenty dla branży chemicznej. Wartość inwestycji – ponad 33 mln zł.

Reklama