Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Apteka całodobowa na dworcu PKP zawiesza działalność

Dodano: 14.03.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Od poniedziałku (14.03) nieczynna będzie apteka całodobowa na Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie.

Apteka mieszcząca się w budynku Dworca PKP w Rzeszowie, to jedna z trzech aptek całodobowych na terenie miasta. W związku z remontem budynku w ramach budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego, od 14 marca 2022 r. apteka zawiesza swoją działalność.

Pozostałe funkcjonujące ogólnodostępne apteki całodobowe w Rzeszowie, to apteka „Dr.Max” przy ul. Podchorążych 1 (tel. 17 861 14 05) oraz apteka „Dbam o Zdrowie” zlokalizowana przy ul. Tadeusza Rejtana 65, w centrum handlowym Plaza (tel. 736 697 726).
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jej ciało odnaleziono w Pradze. Rzeszowska policja potrzebuje pomocy w identyfikacji

RZESZÓW. Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

Rzeszów

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu

RZESZÓW. Do wypadku doszło w sobotę 11 stycznia 2020 r. około godz. 16.30 w miejscowości Wyręby.

Rzeszów

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentuje drużynę. Kapitana wybiorą kibice

RZESZÓW. Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020.

Rzeszów

Spośród 402 szkół z całego kraju wybrano 20 do projektu „Szkoła dla innowatora”. Wśród nich placówka z Rzeszowa

RZESZÓW. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej w Rzeszowie zakwalifikowała się do projektu „Szkoła dla innowatora”.

Rzeszów

Jest oferta na budowę kładek rowerowych w mieście. Jedna cześć przetargu z szansą na realizacje

RZESZÓW. Przetarg na budowę kładek rowerowych, które miałyby powstać przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza trwa.

Rzeszów

Strażak z rzeszowskiej komendy miejskiej otrzymał medal od Prezydenta RP

RZESZÓW. Medal Za Ofiarność i Odwagę został wręczony podczas uroczystości, która odbyła się 8.01.2020r. w Pałacu Prezydenckim.

Rzeszów

Wydano „wuzetkę” na wieżowiec na os. Nowe Miasto. Będzie mógł mieć nawet 180 m wysokości

RZESZÓW. Inwestycja miała by się znajdować na parkingu przed Delikatesami Centrum na ul. Podwisłocze.

Reklama