Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali kolejne spotkanie w PlusLidze. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Resoviacy do Radomia pojechali bez kontuzjowanego Bartłomieja Lemańskiego, który został w Rzeszowie by zaleczyć drobny uraz. Strata najlepszego naszego środkowego była mocno widoczna w starciu z Czarnymi, ale nie wiadomo czy jego obecność poprawiłaby coś w tym spotkaniu.

Asseco Resovia zagrała bowiem bardzo słaby mecz i nawet nie nawiązała równorzędnej walki z zajmującymi przedostatnie miejsce w tabeli Czarnymi. Rzeszowianie zaczęli w eksperymentalnym składzie, z mocno zmienioną wyjściową szóstką. Ale już po pierwszych piłkach trzeba było szukać zmian. Miejscowi grali jak natchnienie. Świetnie zagrywali, przez co ustawiali skuteczny blok, którym w pierwszym secie zdobyli aż 6 punktów. Do tego znakomicie atakowali. Resovia została rozbita do 15.
Reklama
W drugim secie obraz gry wyglądał podobnie. Miejscowi prowadzili już 10:3, ale wtedy na jedyny zryw w meczu zebrała się Asseco Resovia. Doszła wynikiem na 11:13, ale za chwilę znów zagrywki Czarnych zrobiły sporo krzywdy przyjezdnym. Gospodarze prowadzili 2:0, by w kolejnym secie tylko postawić kropkę nad i. Czarni bez żadnych problemów ograli Asseco Resovię 3:0 i wrócili do walki o play-off.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy Szkole Podstawowej nr 18 powstanie park doświadczeń

RZESZÓW. Na terenie szkoły powstanie m.in. panel muzyczny, kołyska Newtona, wir wodny oraz ksylofon.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc interweniuje u premiera ws. podwyżki cen ciepła

RZESZÓW. W piśmie skierowanym do premiera, prezydent Rzeszowa zarzuca państwowej spółce monopolistyczne praktyki.

Rzeszów

"Pokój dla Żaka". Rusza coroczna akcja Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Rzeszów

Trwają remonty na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. „Prowadzone przez nas remonty zagwarantują ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz dostaw energii i ciepła dla Rzeszowa.”

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Reklama