Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Asseco Resovia kontynuuje współpracę z Galerią Rzeszów. 22 października prezentacja drużyny

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Galeria Rzeszów nadal będzie sponsorem siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. To już siódmy sezon współpracy obu stron. 22 października w Galerii odbędzie się prezentacja zespoły, której towarzyszyć będą różne atrakcje.

„Jest nam bardzo miło, że tacy sponsorzy jak Galeria Rzeszów wciąż zostają z nami. To jeden z najdłużej wspierających nas sponsorów i za to jesteśmy szczególnie wdzięczni” – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

Wsparcie ma mieć nie tylko charakter finansowy, dotyczyć będzie szeregu działań skierowanych dla kibiców drużyny. W ramach współpracy zaplanowano kolejną edycję turnieju siatkarskiego w Galerii Rzeszów, a także udział zawodników w spotkaniach świątecznych i licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Reklama
„Galeria Rzeszów od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane ze stolicą Podkarpacia. Klub Asseco Resovia jest mocno związany z naszym miastem, a Rzeszów żyje przecież siatkówką. Dlatego Galeria Rzeszów już siódmy sezon z rzędu została oficjalnym sponsorem Klub Asseco Resovia Rzeszów” – mówi Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów.

Przypominamy, że 22 października w Galerii Rzeszów odbędzie się też kolejna już prezentacja rzeszowskiego zespołu. Prezentację poprzedzi koncert Mateusza Ziółko, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport, Jerzy Mielewski. Zaplanowano również różne konkursy, pokazy i niespodzianki.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstanie blisko 2-kilometrowa obwodnica Tyczyna. Podpisano umowę

RZESZÓW. 13 marca 2026 r. w siedzibie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich została podpisana umowa na budowę obwodnicy Tyczyna w ciągu drogi wojewódzkiej nr 878. Inwestycję zrealizuje konsorcjum spółek Antex II i Wolmost....

Rzeszów

Business Insider: Rzeszów najlepszym do życia miastem w Polsce

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia otrzymała miano „najlepszego miasta do życia w Polsce” w prestiżowym rankingu opracowanym przez Business Insider Polska. Rzeszów zajął 1. miejsce ex aequo z Poznaniem, wyprzedzając m.in. Warszawę, Kraków, Gdańsk...

Rzeszów

Uwaga oszuści! Ostrzeżenie Urzędu Miasta Rzeszowa dla mieszkańców

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa i MZBM w Rzeszowie ostrzegają mieszkańców przed oszustami podszywającymi się pod tzw. „doradców energetycznych”. Osoby te próbują wejść do mieszkań, oferując rzekome kontrole lub „korzystne zmiany” dotyczące energii.

Rzeszów

Wypalał trawę, stracił kontrolę nad żywiołem - interweniowali strażacy

RZESZÓW. 45-letni mężczyzna został ukarany mandatem za wypalanie suchej trawy. 45-latek w pewnym momencie stracił kontrolę nad żywiołem. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać. Konieczna była interwencja strażaków. Rzeszowska Policja przypomina, że podpalanie wyschniętej...

Rzeszów

Ponad 70 tysięcy pasażerów w lutym w Jasionce

RZESZÓW. Luty to kolejny miesiąc potwierdzający rosnące zainteresowanie podróżami z Jasionki oraz stabilny rozwój lotniska. Podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 70 784 pasażerów – to o 3% więcej w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego...

Rzeszów

Można zgłaszać projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

RZESZÓW. Ruszyła najnowsza, 14. już edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Kwota zarezerwowana na projekty mieszkańców wynosi 15,7 mln zł. Propozycje można zgłaszać do 29 marca 2026 r.

Rzeszów

Stracił panowanie nad oplem, uderzył w słup i staranował ogrodzenie. 47-latek miał blisko 1,4 promila

RZESZÓW. Do 3 lat pozbawienia wolności oraz duża kara finansowana grozi 47-letniemu kierowcy, który będąc pod wpływem alkoholu, wsiadł za kółko, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup energetyczny i staranował ogrodzenie...

Rzeszów

Bezpieczniej na lotnisku w Jasionce. Zakupiono nowoczesne pojazdy ratowniczo-gaśnicze

JASIONKA. Lotnisko w Jasionce wzbogaciło się o nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. Inwestycja, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, znacząco podniesie poziom ochrony przeciwpożarowej portu lotniczego oraz regionu.

Reklama