Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

Dodano: 19.09.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Firma zielona-energia.com została Oficjalnym Sponsorem Asseco Resovii Rzeszów. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

„Dla nas każde takie wydarzenie ma ogromne znaczenie, bo zapraszamy do naszego grona nowego partnera, firmę zielona-energia.com, czyli firmę ekologiczną. Ekologia jest ważnym elementem dla nas jako ludzi, dlatego cieszymy się z tego, że teraz gramy razem” – mówił prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Zielona-energia.com to ogólnopolski dostawca systemów fotowoltaicznych, który od 2013 roku z realizuje projekty na terenie całego kraju. Firma dysponuje szeroką siecią sprzedawców i certyfikowanych monterów, którzy pracują na terenie całej Polski.

„Jesteśmy liderem rynkowym w sektorze przedsiębiorstw, które dzięki współpracy z nami osiągają wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne” – mówi Łukasz Fonfara, współwłaściciel firmy i dodaje: „Dzięki wybudowaniu własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorcy oraz gospodarstwa domowe mogą zminimalizować swoje rachunki za energię elektryczną”.
Reklama
Umowa została podpisana na rok: „Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na koniec sezonu usiedli do rozmów o przedłużeniu współpracy” – zapowiedział już dziś Michał Klimczyk, drugi ze współwłaścicieli firmy zielona-energia.com. Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-erergią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło „RESOVIA”:
  • dla przedsiębiorców z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40kW do 50kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
  • dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem

Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com.
 

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama