Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

Dodano: 19.09.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Firma zielona-energia.com została Oficjalnym Sponsorem Asseco Resovii Rzeszów. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

„Dla nas każde takie wydarzenie ma ogromne znaczenie, bo zapraszamy do naszego grona nowego partnera, firmę zielona-energia.com, czyli firmę ekologiczną. Ekologia jest ważnym elementem dla nas jako ludzi, dlatego cieszymy się z tego, że teraz gramy razem” – mówił prezes Asseco Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak.

Zielona-energia.com to ogólnopolski dostawca systemów fotowoltaicznych, który od 2013 roku z realizuje projekty na terenie całego kraju. Firma dysponuje szeroką siecią sprzedawców i certyfikowanych monterów, którzy pracują na terenie całej Polski.

„Jesteśmy liderem rynkowym w sektorze przedsiębiorstw, które dzięki współpracy z nami osiągają wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne” – mówi Łukasz Fonfara, współwłaściciel firmy i dodaje: „Dzięki wybudowaniu własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorcy oraz gospodarstwa domowe mogą zminimalizować swoje rachunki za energię elektryczną”.
Reklama
Umowa została podpisana na rok: „Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na koniec sezonu usiedli do rozmów o przedłużeniu współpracy” – zapowiedział już dziś Michał Klimczyk, drugi ze współwłaścicieli firmy zielona-energia.com. Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-erergią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło „RESOVIA”:
  • dla przedsiębiorców z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40kW do 50kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
  • dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem

Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com.
 

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany w organizacji ruchu przy Dworcu PKP Rzeszów Główny

RZESZÓW. W dniach 21 lipca – 10 sierpnia 2025 r. na górnej płycie Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego prowadzone będą prace związane z uszczelnianiem dylatacji parkingu podziemnego. Roboty wykonywane będą przez firmę Budimex w...

Rzeszów

Od 17 lipca koniec utrudnień na ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Od czwartku, 17 lipca 2025 kierowcy nie muszą już korzystać z objazdu, który funkcjonował przez kilka miesięcy na ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

Remont przy Placu Dworcowym w Rzeszowie. Zmiana rozkładu jazdy 4 linii MPK

RZESZÓW. W związku z remontem w obrębie Placu Dworcowego, na blisko 3 tygodnie zmianie ulegną trasy przejazdów linii 0B oraz nocnych N1 – N3.

Rzeszów

Dodatkowe miliony na budowę łącznika ul. Krzyżanowskiego z Wieniawskiego [nowe zdjęcia z budowy]

RZESZÓW. Rzeszów otrzymał dotację z Ministerstwa Infrastruktury na dużą inwestycję drogową, która jest obecnie w trakcie realizacji. Chodzi o budowę drogi, która połączy ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

Na rzeszowskim Nowym Mieście powstanie miasteczko ruchu drogowego

RZESZÓW. Młodsi mieszkańcy Rzeszowa zyskają kolejne miejsce, w którym będą mogli zdobywać wiedzę i doświadczenie niezbędne do bezpiecznego poruszania się po drogach.

Rzeszów

Historyczny rekord lotniska w Jasionce. Podsumowanie I półrocza 2025 r.

RZESZÓW/JASIONKA. To było rekordowe półrocze w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów. Lotnisko obsłużyło największą dotychczas liczbę pasażerów, rozwija się w segmencie cargo e-commerce, a jednocześnie realizuje inwestycje infrastrukturalne.

Rzeszów

Kolizja na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Autokar zderzył się z osobówką i wjechał za ekrany akustyczne

RZESZÓW. Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący autokarem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowej kii i doprowadził do zderzenia. Autobus z 60-cioma pasażerami wjechał za ekrany...

Rzeszów

Policyjne działania na rzeszowskim odcinku autostrady A4

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wykorzystali nowoczesne urządzenia służące do mierzenia odległości. Kontrole przeprowadzono na rzeszowskim odcinku autostrady A4. Ujawniono 13 wykroczeń.

Reklama