Rzeszów - Wtorek, 29.07.2025
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów zagra zaległe spotkanie w Sosnowcu

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. W czwartek o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają w Sosnowcu mecz z MKS-em Będzin. Będzie to zaległe spotkanie z 6. kolejki PlusLigi.

Liga w tym roku pędzi bardzo szybko i większość spotkań rozgrywana jest awansem. W tym przypadku jednak będzie to mecz zaległy z 23 listopada (6. Kolejka). Obie drużyny miały wtedy przymusowy, wolny weekend i teraz nadrobią zaległości.

Zarówno MKS Będzin jak i Asseco Resovia Rzeszów nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Będzinianie dopiero w ostatnim meczu odnieśli pierwsze zwycięstwo, wygrywając 3:2 w Olsztynie, a rzeszowianie mają na koncie jedynie dwie wygrane. Gospodarze czwartkowego meczu zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a Asseco Resovia jest tylko dwa „oczka” wyżej.

Problemy gospodarzy są jednak jeszcze większe, ponieważ od początku sezonu zespół opuściło już dwóch obcokrajowców. W ostatnich dniach z Będzina wyjechał Irańczyk Purya Fayazi, niemniej jednak to będzinianie mogą być w lepszych nastrojach, ponieważ wreszcie wygrali spotkanie.

 Asseco Resovia dostała z kolei lanie od Jastrzębskiego Węgla i znalazła się w bardzo złej sytuacji. Czy odbije się w Sosnowcu, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna z Będzina? Transmisja spotkania w Polsacie Sport.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

#SadzimyRzeszów. W sobotę kolejny spacer z prezydentem Fijołkiem

RZESZÓW. Podczas niedawnego spaceru z prezydentem Fijołkiem, w ramach akcji #SadzimyRzeszów, mieszkańcy wskazali 25 miejsc, w których pojawią się drzewa. Kolejny spacer już w najbliższą sobotę.

Rzeszów

Miejsca pomocy dla osób potrzebujących i bezdomnych w Rzeszowie

RZESZÓW. Osoby potrzebujące z terenu Rzeszowa nie są pozostawione samym sobie. Miejskie placówki oferują w okresie jesienno-zimowym miejsca do spania, ciepłe posiłki, czyste ubrania, pomoc medyczną i poradnictwo socjalne.

Rzeszów

Budżet 2022 r. Szczegóły inwestycji oświatowych

RZESZOW. Istotną część projektu przyszłorocznego budżetu Rzeszowa stanowią inwestycje związane z edukacją. 

Reklama