Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

Dodano: 05.06.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

XIII Rzeszowskie Kulturalia Studenckie odbędą się w dniach 6 – 7 czerwca 2025. w nowej lokalizacji – na terenach zielonych przy ul. Dołowej, w rejonie Sądu Rejonowego.

Organizatorzy zapowiadają znacznie więcej przestrzeni, emocji oraz „okazji, by przeżyć coś, czego nie zapomnisz”. Tegorocznym KultURaliom przyświeca hasło "rozświetlaj miasto z nami"

Na uczestników czeka wielka, dwudniowa impreza z dużą ilością koncertów, dobrą atmosferą oraz niezliczonymi okazjami do wspólnej zabawy. Wśród artystów, którzy wystąpią KultURaliach są m.in.Young Multi, Young Igi, Brathanki, Otsochodzi, Zalewski i Opał. Zobacz godzinową rozpiskę koncertów

Oprócz koncertów, zaplanowano również imprezy klubowe na scenie The Grand Stage. 

Dodatkowe kursy autobusów miejskich

W związku z XIII Rzeszowskimi KultURaliami, ZTM zapowiedział zwiększenie liczby przejazdów autobusów komunikacji miejskiej o dodatkowe kursy według poniższego harmonogramu:

Reklama

W dniach 6 i 7 czerwca oraz 7 i 8 czerwca 2025 r. będzie więcej kursów na liniach 0A, 0B oraz liniach nocnych N1, N2 i N3.

Linie „0A” i „0B” : w godzinach ok. 16:00 – 17:00 i 18:30 – 4:00
- kursować będą co ok. 15 minut

0A”, „0B” w godzinach ok. 17:00 – 18:30 oraz „19” w godzinach ok.16:00 – 19:00
– kursować będą co ok. 20 minut

N1”, „N2” i „N3”: w godzinach ok. 20:00 – 4:00
– kursować będą co ok. 30 minut

Na kursach dodatkowych obowiązywać będą ceny biletów jak dla pozostałych kursów linii miejskich. Ważność zachowują wszystkie bilety okresowe jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Inwestycje drogowe na os. Słocina. W przyszłości będzie nowa linia autobusów miejskich

RZESZÓW. Dodatkowa linia MPK ma usprawnić komunikację pomiędzy os. Słocina i Zalesiem.

Rzeszów

Światowy Dzień Wcześniaka. Specjalna oferta dla maluchów i ich rodziców

RZESZÓW. Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godzinie 11:00 w budynku Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. 

Rzeszów

Bezpłatne badania dla mężczyzn w Rzeszowie. W programie m.in. badania EKG i spirometria

RZESZÓW. W sobotę 16 listopada od godz. 9.00 do 13.00 w ZOZ nr 2 w Rzeszowie panowie będą mogli wykonać szereg bezpłatnych badań profilaktycznych.

Rzeszów

Ranking Europolis. Rzeszów na drugim miejscu wśród „Miast dla młodych”

RZESZÓW. Fundacja Schumana opublikowała Ranking Europolis. Zbadano atrakcyjność 66 polskich miast dla ich młodych mieszkańców. 

Rzeszów

Pomnik marszałka Piłsudskiego oficjalnie odsłonięty

RZESZÓW. Pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego znajdujący się na placu Wolności doczekał się oficjalnego odsłonięcia.

Rzeszów

Budowa kładki kompozytowej dla rowerzystów wstrzymana. Miasto straci dofinansowanie?

RZESZÓW. W ratuszu nie zapadły żadne decyzje dotyczące przyszłości inwestycji.

Rzeszów

Podwyżka za odbiór śmieci nieunikniona? PGE wycofuje zapewniania względem średniej ceny

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa od nowego roku mogą spodziewać się kolejnych podwyżek rachunków.

Reklama