Rzeszów - Sobota, 14.06.2025
Reklama

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

Dodano: /

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

XIII Rzeszowskie Kulturalia Studenckie odbędą się w dniach 6 – 7 czerwca 2025. w nowej lokalizacji – na terenach zielonych przy ul. Dołowej, w rejonie Sądu Rejonowego.

Organizatorzy zapowiadają znacznie więcej przestrzeni, emocji oraz „okazji, by przeżyć coś, czego nie zapomnisz”. Tegorocznym KultURaliom przyświeca hasło "rozświetlaj miasto z nami"

Na uczestników czeka wielka, dwudniowa impreza z dużą ilością koncertów, dobrą atmosferą oraz niezliczonymi okazjami do wspólnej zabawy. Wśród artystów, którzy wystąpią KultURaliach są m.in.Young Multi, Young Igi, Brathanki, Otsochodzi, Zalewski i Opał. Zobacz godzinową rozpiskę koncertów

Oprócz koncertów, zaplanowano również imprezy klubowe na scenie The Grand Stage. 

Dodatkowe kursy autobusów miejskich

W związku z XIII Rzeszowskimi KultURaliami, ZTM zapowiedział zwiększenie liczby przejazdów autobusów komunikacji miejskiej o dodatkowe kursy według poniższego harmonogramu:

Reklama

W dniach 6 i 7 czerwca oraz 7 i 8 czerwca 2025 r. będzie więcej kursów na liniach 0A, 0B oraz liniach nocnych N1, N2 i N3.

Linie „0A” i „0B” : w godzinach ok. 16:00 – 17:00 i 18:30 – 4:00
- kursować będą co ok. 15 minut

0A”, „0B” w godzinach ok. 17:00 – 18:30 oraz „19” w godzinach ok.16:00 – 19:00
– kursować będą co ok. 20 minut

N1”, „N2” i „N3”: w godzinach ok. 20:00 – 4:00
– kursować będą co ok. 30 minut

Na kursach dodatkowych obowiązywać będą ceny biletów jak dla pozostałych kursów linii miejskich. Ważność zachowują wszystkie bilety okresowe jak również uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Happening ekologiczny w Parki Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. "Nowe życie odpadów" - pod takim hasłem już w najbliższą sobotę odbędzie się Happening Ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Rzeszów

Łoś na ulicach Rzeszowa. Nietypowa interwencja policjantów

RZESZÓW. Zwierzę zostało zauważone dziś rano, przed godz. 5:00 na terenie komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego

Rzeszów

Szeregówki na osiedlu Biała nie grożą zawaleniem. Są wyniki kontroli PINB

RZESZÓW. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Rzeszowa, poinformował o stanie technicznym budynków.

Rzeszów

Policyjny dron nad rzeszowskim rondem ujawnił 20 wykroczeń

RZESZÓW. Po raz kolejny funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki patrolowali rondo w rejonie hipermarketu E. Leclerc. W niespełna trzy godziny, oko policyjnej kamery, zarejestrowało 20 wykroczenia.

Rzeszów

84-letni mężczyzna zginął w pożarze traw

WÓLKA NIEDŻWIEDZKA. Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar nieużytków w Wólce Niedźwiedzkiej. W pożarze zdarzeniu 84-letni mężczyzna.

Rzeszów

Znana marka otworzyła salon przedłużania włosów w Rzeszowie

RZESZÓW. Hollywood Hair, marka będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji suplementy, kosmetyki i akcesoria do włosów, ich stylizacji i skóry głowy, otwiera w stolicy Podkarpacia swój trzynasty...

Rzeszów

Zbiórka dla rodzin poszkodowanych w pożarze domków na osiedlu Biała

RZESZÓW. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prowadzi zbiórkę na rzecz mieszkańców domków na osiedlu Biała, którzy w sobotnim pożarze stracili dorobek życia.

Rzeszów

Dachowanie renault clio w Kamieniu. Kierowca uciekał przed policją

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna kierujący samochodem marki renault clio, w trakcie ucieczki przed policjantami, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 40-latek trafił do szpitala. Z popełnione wykroczenia, uzbierał łącznie 239 punktów karnych.

Reklama