Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Będzie jaśniej na ul. Chmielnej w Rzeszowie

Dodano: /

RZESZÓW. Na osiedlu Budziwój, trwają prace związane z budową oświetlenia ulicy Chmielnej. Inwestycja obejmuje m.in. montaż energooszczędnych latarni. Jej koszt to blisko 130 tys. zł.

Zadanie realizowane jest w trybie „zaprojektuj i wybuduj” co oznacza, że wykonawca w pierwszej kolejności opracował dokumentację projektową przedsięwzięcia i następnie je wykonuje.

Obecnie na ul. Chmielnej trwa montaż oświetlenia typu LED na istniejących 16 słupach energetycznych. Wykonawcą robót jest firma Elektro-Fer z Rzeszowa.

Prace mają zakończyć się do połowy grudnia. Koszt inwestycji to blisko 130 tys. zł.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Rzeszów

Nowe ogniska koronawirusa w powiecie rzeszowskim

Sanepid udostępnił najnowszy raport dotyczący ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. W powiecie rzeszowskim pojawiły się dwa nowe ogniska. Na Podkarpaciu jest ich łącznie dziewięć.

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Rzeszów

Strajk kobiet. W poniedziałek kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. Protestujący ponownie wyjdą i wyjadą na ulice Rzeszowa. Początek demonstracji o godz. 17:00.

Rzeszów

Miasto odkupi chryzantemy od handlarzy

RZESZÓW. Rzeszów, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, odkupi chryzantemy od handlarzy. Ozdobią one m.in. miejskie klomby i rabaty.

Rzeszów

Dodatkowe ograniczenia w rozkładzie jazdy MKS

RZESZÓW. Od 2 listopada wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia w kursowaniu autobusów MKS. 

Rzeszów

Cmentarze zamknięte na 3 dni. Linie specjalne MPK odwołane

RZESZÓW. Rząd podjął decyzję o zamknięciu cmentarzy na trzy dni. ZTM w Rzeszowie odwołał kursy linii specjalnych.

Rzeszów

Strajk kobiet. Dziś kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” – pod takim hasłem dziś w Rzeszowie odbędzie się kolejny protest przeciwników orzeczenia TK ws. aborcji. 

Reklama