Rzeszów - Poniedziałek, 30.03.2026
Reklama

Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Rusza przetarg na zaprojektowanie i wykonanie akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury i ul. Siemaszkowej. Na realizacje umowy przyszły wykonawca będzie miał siedem miesięcy.

Rozpoczęło się postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę, który zajmie się m.in. opracowaniem i zatwierdzeniem dokumentacji budowlano-wykonawczej sygnalizacji świetlnej oraz zainstalowaniem i uruchomieniem sygnalizacji świetlnej zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym.

Nowa sygnalizacja znajdzie się na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury, ul. Siemaszkowej i zacznie funkcjonować dopiero w przyszłym roku, gdyż przyszły wykonawca, po podpisaniu umowy z Ratuszem, będzie miał siedem miesięcy na realizacje inwestycji.

Cały projekt został dofinansowany ze środków unijnych. Wykonawcy na wysyłanie ofert mają czas do 6 sierpnia br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Reklama