Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Bezpłatna mammografia w Rzeszowie. Za wykonane badanie będą atrakcyjne nagrody

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Bezpłatne badania mammograficzne rozpoczęły się w październiku i potrwają przez najbliższy rok. W ramach kampanii przyznawane będą nagrody, w tym damski rower miejski oraz 50 atrakcyjnych upominków.

Już po raz szósty w Rzeszowie Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „RAK a ZDROWIE”.  Akcja skierowana jest  do mieszkanek powiatu rzeszowskiego, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 2 lat.

Badania mammograficzne będzie można wykonać w Poradni Ginekologiczno-Położniczej przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie. Diagnostyka odbywać się będzie w każdy pon./czw./pt. w godz. 8.00 – 16.30 oraz wt./śr. w godz. 8.00 – 18.30.

Panie które przebadają się w terminie od 7 października 2019 r. do 31 grudnia br. mogą wziąć udział w losowaniu nagród. Aby uczestniczyć w loterii wystarczy wykonać badanie i zakupić los w Pracowni Mammograficznej za symboliczną kwotę 0,50 zł.
Reklama
Tegoroczna nagroda główna to damski rower miejski.  Oprócz tego, do wygrania 50 atrakcyjnych upominków, m.in. sprzęt RTV i AGD, zestawy luksusowych kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne, masaże i konsultacje dietetyczne, bony na badania diagnostyczne oraz wiele innych.

Dochód ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na kampanię edukacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi. Do tej pory w ramach kampanii udało się przebadać blisko 2000 pań z powiatu rzeszowskiego.

Rejestracja odbywa się pod nr. tel. 17 86 13 605 i 17 86 13 616 lub osobiście w Poradni Ginekologicznej przy ul. Fredry 9.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

RDK zaprasza miłośników rękodzieła oraz świątecznych smakołyków na IX Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników rękodzieła i świątecznych przysmaków na IX Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy. To doskonała okazja, aby kupić wyjątkowe wyroby rzemieślnicze oraz posłuchać kolęd wykonywanych na żywo.

Rzeszów

W styczniu pojedziemy Wisłokostradą? Budowa jest już na finiszu [ZDJĘCIA, FILM]

RZESZÓW. „Kończy się właśnie realizacja strategicznej inwestycji Rzeszowa, czyli Wisłokostrady. Wykonawca kładzie już ostatnie warstwy masy bitumicznej. I jako prezent na Nowy Rok, w styczniu, Wisłokostradę będziemy chcieli oddać do użytku” –...

Rzeszów

Kryta pływalnia ROSiR przy ul. Jałowego do przebudowy. Podpisano umowę z projektantem [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Pracownia Pro-Arch z Tychów zajmie się przygotowaniem dokumentacji projektowej dla przebudowy krytej pływalni Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego. W odnowionym obiekcie znajdą się m.in. strefa z brodzikami dla...

Rzeszów

Ruszył sezon łyżwiarski w Rzeszowie. Lodowisko w Parku Sybiraków już otwarte

RZESZÓW. Lodowisko w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka rozpoczęło nowy sezon łyżwiarski. Oferuje bilety bez limitu czasowego oraz zniżki na Rzeszowską Kartę Mieszkańca.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z prestiżowym wyróżnieniem

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów zdobył tytuł Laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International 2025 oraz Złote Godło QI 2025 w kategorii QI SERVICES. Wyróżnienie przyznano za usługę obsługi samolotów pasażerskich...

Rzeszów

W centrum Rzeszowa montują dodatkowe ławki

RZESZÓW. Na prośbę starszych mieszkańców Śródmieścia, miasto rozpoczęło montaż kilkudziesięciu dodatkowych ławeczek przy chodnikach.

Rzeszów

Budowa parkingu z lądowiskiem przy KSW nr 2 w Rzeszowie pnie się w górę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Postępują prace na budowie wielopoziomowego parkingu z lądowiskiem przy KSW nr 2 w Rzeszowie. Po zakończeniu pierwszego etapu, obejmującego przygotowanie terenu i przebudowę infrastruktury podziemnej, wykonawca realizuje już konstrukcję głównej bryły...

Rzeszów

Tylko 50 m do wydrążenia nitki lewej tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Zobacz FILM z przejazdu

RZESZÓW. GDDKiA opublikowała film z przejazdu pierwszą nawą tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Maszynie TBM Karpatce pozostało tylko 50 metrów do ukończenia procesu drążenia.

Reklama