Rzeszów - Piątek, 15.05.2026
Reklama

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

Dodano: 04.02.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Przekazane przez rządową agencję maseczki chirurgiczne oraz maseczki typu FFP2 dotarły do Rzeszowa w tym tygodniu. Ich liczba wystarczy do tego, aby każdy z mieszkańców mógł otrzymać cztery maseczki chirurgiczne oraz jedną typy FFP2. W piątek rozpoczęła się ich dystrybucja. Są  dostępne m.in. w:
  • Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa znajdujących się w: Centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall, (al. Kopisto 1), Galerii Handlowej "Nowy Świat" (ul. Krakowska 20), Centrum Handlowym Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65), Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44)
  • Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w budynkach przy ulicach Okrzei 1, Kopernika 15 i na Placu Ofiar Getta 7
  • publicznych przedszkolach (dla rodziców i opiekunów przyprowadzających i odbierających dzieci)
  • przychodniach ZOZ nr 1 w Rzeszowie
  • siedzibach rad osiedli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [Nowe wizualizacje obiektu]

RZESZÓW. - Mamy dziś historyczny dzień. Możemy mieszkańcom przekazać, że wybraliśmy wykonawcę, który wybuduje w Rzeszowie nowy stadion. - mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów

RZESZÓW. Firma poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. 

Rzeszów

11 listopada utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 6:00. Cała trasa zamknięta będzie od godz. 10.00 do godz. 13.30.

Rzeszów

Kolejny rekord lotniska w Jasionce. Już 900 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka idzie po historyczny rekord. Jest duża szansa, że w tym roku liczba obsłużonych pasażerów przekroczy 1 mln. Od początku 2023 z oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało już 900 tys....

Rzeszów

W Rzeszowie powstają kolejne monitorowane wiaty rowerowe [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż nowych wiat rowerowych z monitoringiem. Będzie ich pięć, w różnych lokalizacjach.

Rzeszów

Narodowe Święto Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Obchodom towarzyszyć będą: II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej – „Moja Ojczyzna” – Rzeszów 2023, 11. PKO Bieg Niepodległości oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu węgierskiego chóru Lengyel-Magyar Dalarda.

Rzeszów

Nocny pożar w II LO w Rzeszowie

RZESZÓW. Spłonęło jedno z pomieszczeń oraz fragment dachu. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić. W akcji brało udział 28 strażaków.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko 2023. Trwają poszukiwania wystawców

RZESZÓW. Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie. Trwa rekrutacja wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Reklama