Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

Dodano: 04.02.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Przekazane przez rządową agencję maseczki chirurgiczne oraz maseczki typu FFP2 dotarły do Rzeszowa w tym tygodniu. Ich liczba wystarczy do tego, aby każdy z mieszkańców mógł otrzymać cztery maseczki chirurgiczne oraz jedną typy FFP2. W piątek rozpoczęła się ich dystrybucja. Są  dostępne m.in. w:
  • Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa znajdujących się w: Centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall, (al. Kopisto 1), Galerii Handlowej "Nowy Świat" (ul. Krakowska 20), Centrum Handlowym Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65), Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44)
  • Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w budynkach przy ulicach Okrzei 1, Kopernika 15 i na Placu Ofiar Getta 7
  • publicznych przedszkolach (dla rodziców i opiekunów przyprowadzających i odbierających dzieci)
  • przychodniach ZOZ nr 1 w Rzeszowie
  • siedzibach rad osiedli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Mobilny Urzędnik" pomaga załatwić sprawy bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Od 31 marca 2022 r. w Rzeszowie realizowany jest projekt pn. „Mobilny Urzędnik”. Dzięki usłudze, osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy do przebudowy

RZESZÓW. Jedno z najmocniej obciążonych ruchem skrzyżowań w Rzeszowie zostanie przebudowane. W planach jest budowa ronda oraz wiaduktu.

Rzeszów

Rozbudują skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Powstanie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg na wybór firmy, która przebuduje skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Częścią tej inwestycji będzie budowa sygnalizacji świetlnej, która ułatwi m.in. wyjazd z ul. Mieszka I na ul. Lwowską.

Rzeszów

Największy cmentarz w Rzeszowie zostanie rozbudowany

RZESZÓW. Kolejne kwatery powstaną na 8 hektarach terenu, od strony ulicy Polnej.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem marki suzuki. 

Rzeszów

W weekend 8. Rajd Rzeszowiak. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wyścigi odbywać się będą w gminach Boguchwała i Lubenia.

Rzeszów

Duża inwestycja drogowa na osiedlu Budziwój

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji dla budowy i rozbudowy ulic na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej.

Rzeszów

Więcej pasażerów na lotniku w Jasionce

JASIONKA. W kwietniu br. z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 49 tys. podróżnych.

Reklama