Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Bezpłatne warsztaty samoobrony dla seniorów w Rzeszowie

Dodano:

fot. Freepik.com
fot. Freepik.com
RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury oraz Wydział Polityki Społecznej UM Rzeszowa organizują cykl pięciu bezpłatnych warsztatów samoobrony dla seniorów. Spotkanie odbędą się w wybranych domach kultury na terenie miasta. Najbliższe zaplanowano na 9 listopada.

Warsztaty samoobrony dla seniorów realizowane są w ramach programu „Bezpieczny Senior” i poprowadzi je Podkarpacka Szkoła Krav Maga. Ich celem jest aktywizacja oraz zwiększenie świadomości osób starszych na temat zagrożeń, z jakimi mogą się zetknąć w życiu codziennym ze strony oszustów, różnego rodzaju wyłudzeń ( np. metodą „na wnuczka), nauka metod postępowania w sytuacjach niebezpiecznych oraz poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i prawa.

Zajęcia będą miały formę teoretyczno – praktyczną. Instruktor prowadzący zaprezentuje seniorom skuteczne techniki obrony dostosowane do możliwości grupy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.
Reklama
Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-17:00 pod wskazanymi numerami telefonu.

Harmonogram warsztatów:

9 listopada 2023 r. (czwartek), godz. 09:00-13:30

Rzeszowski Dom Kultury filia Dąbrowskiego (ul. Dąbrowskiego 17)
Zapisy: 506 214 536

16 listopada 2023 r. (czwartek), godz. 09:00-13:30

Rzeszowski Dom Kultury filia Country (ul. Herbowa 3)
Zapisy: 515 409 247

23 listopada 2023 r. (czwartek), godz. 09:00-13:30

Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170)
Zapisy: 505 056 993

24 listopada 2023 r. (piątek), godz. 09:00-13:30

Osiedlowy Dom Kultury „Tysiąclecia” RSM (ul. Kochanowskiego 29)
Zapisy: 505 056 993

30 listopada 2023 r. (czwartek), godz. 10:00-14:00

Osiedlowy Dom Kultury „Krak” RSM (ul. Solarza 7)
Zapisy: 518 191 764
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dachowanie renault clio w Kamieniu. Kierowca uciekał przed policją

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna kierujący samochodem marki renault clio, w trakcie ucieczki przed policjantami, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 40-latek trafił do szpitala. Z popełnione wykroczenia, uzbierał łącznie 239 punktów karnych.

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

SPEED SHOW

Dwudniowy festiwal motoryzacji na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Speed Show, czyli wielkie święto motoryzacyjne już w ten weekend na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy z Mtuning, AutoDiscover i Global Motors zapewniają, że będzie to rekordowa edycja. Pojawi się na...

JelczTour

Ostatnie wakacyjne przejazdy zabytkowym Jelczem po Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wakacyjne przejazdy czerwonym Jelczem po ulicach Rzeszowa w ramach akcji pod hasłem #JelczTOUR.

Rzeszów

Przejazd pod torami na ul. Miłocińskiej już otwarty

RZESZÓW. Zakończył się remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 32-letni kierowca bmw zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Bursztynowej w Głogowie Małopolskim. 24-letni pasażer pojazdu trafił do szpitala.

Rzeszów

We wrześniu rozpoczną się prace przy odmulaniu Wisłoka

RZESZÓW. Trwają prace związane z przygotowaniem placu budowy pod kolejny etap odmulania Wisłoka.

Rzeszów

Nowa nazwa ulicy na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Rzeszowa, radni podjęli uchwałę dotyczącą nadania imienia ks. Stanisława Sznajdera jednej z ulic na rzeszowskim osiedlu Przybyszówka. Droga przebiega od ul. Krakowskiej w kierunku południowym.

Reklama