Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Trening kickboxingu z Iwoną Nieroda odbędzie się już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Już w najbliższą sobotę mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda poprowadzi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Na czym będzie polegać trening, który poprowadzi dla dzieci mistrzyni? „To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych i straszych dzieci. Oparte przede wszystkim o gry i zabawy ruchowe ze zwróceniem szczególnej uwagi na budowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz wzbogacić pewność siebie”– wyjaśnia Iwona Nieroda.
Reklama
Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w budynku D (4 piętro - nowa sala fitness):
 
  • 11:15 - 12:00 grupa dzieci w wieku 6-12
  • 12:15 - 13:00 grupa dzieci w wieku 4-6
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem adresu mail podanego wyżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił opiekunkę, która szła z grupą dzieci

RZESZÓW. W Niechobrzu, 19-letni kierowca potrącił opiekunkę, która szła z dziećmi. Ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Dzieciom nic poważnego się nie stało.

Rzeszów

Dodatek osłonowy. Można składać wnioski

RZESZÓW. MOPS w Rzeszowie rozpoczął przyjmowanie wniosków o tzw. dodatek osłonowy. Można go otrzymać na pokrycie części wydatków ponoszonych na energię oraz żywność.

Rzeszów

Rozpoczęła się jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 r.

RZESZÓW. Ruszyły prace prze przebudowie skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego. 

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest. Wkrótce rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Wnioski o udzielenie dotacji na dofinansowanie kosztów, związanych z demontażem wyrobów zawierających azbest, można składać od 10 do 31 stycznia 2022 roku.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, 4 stycznia wybrano zarząd Społecznej Rady Sportu. Na jej czele stanie Mirosław Wierzbicki, lekkoatleta i organizator imprez biegowych.

Rzeszów

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. Ruszyły połączenia z Rzeszowa do Kolbuszowej

RZESZÓW. 3 stycznia br. zainaugurowano połączenia kolejowe na trasie Rzeszów – Kolbuszowa w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Rudnej Małej. Kierowca osobówki zderzył się z sarną

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 9 w Rudnej Małej. Kierowca volvo nie przeżył zderzenia z sarną, którą wcześniej potrącił funkcjonariusz ITD.

Rzeszów

Szpital "na górce" wznawia porody rodzinne

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 przy ul. Lwowskiej od 1 stycznia 2022 r. przywraca porody rodzinne. 

Reklama