Rzeszów - Czwartek, 17.07.2025
Reklama

Biedronka buduje nowy sklep w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Prace przy budowie nowego sklepu Biedronka w Rzeszowie są już na zaawansowanym etapie. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Będzie to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Sklep powstaje przy ul. Strażackiej 10 na osiedlu Drabinianka, zaledwie kilometr od mieszczącego się przy tej samej ulicy innego marketu sieci Biedronka (przy ul. Strażackiej 27e).

Powierzchnia części sprzedażowej obiektu wyniesie 760 m2. W sklepie zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania marki. Zainstalowany zostanie nowoczesny system kas obejmujący 3 kasy tradycyjne oraz 6 kas samoobsługowych. Sklep zostanie wyposażony w krajalnicę do chleba.

- Nowa placówka powstaje w formacie 3.0, co oznacza zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS) – wyjaśnia Iwona Rejman, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Reklama

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z 70-cioma miejscami postojowymi. Dwa z nich będą przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Otwarcie Biedronki przy ul. Strażackiej 10 zaplanowano w połowie grudnia br. - O dokładnym terminie otwarcia oraz specjalnych atrakcjach i promocjach przygotowanych z tej okazji będziemy mogli poinformować bliżej planowanego terminu uruchomienia placówki – przekazała Iwona Rejman.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:30, a w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00. Zatrudnienie znajdzie w nim około 19 osób.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień bez samochodu. Bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W Rzeszowie jak i w wielu innych polskich i europejskich miastach trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jest to kampania Komisji Europejskiej podnosząca świadomość na temat zrównoważonej mobilności miejskiej.

Rzeszów

Nowy mural upamiętniający Tadeusza Nalepę [ZDJĘCIA]

RZESZOW. Malowidło powstało na ścianie o powierzchni 210 m2, na budynku przy ulicy Hetmańskiej 43. To właśnie w tym bloku Tadeusz Nalepa mieszkał w latach 1945 – 1955.

Rzeszów

Nowy parking przy lotnisku w Jasionce już otwarty

RZESZÓW/JASIONKA. Parking przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka zyskał dodatkowe 458 miejsc. Tym samym pojemność dotychczasowego zwiększyła się o ponad 50 procent.

Rzeszów

Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na Placu Farnym zamknięto część parkingu

RZESZÓW. Parklet zamiast samochodów, strefy dla dzieci zamiast parkingów, poezja na przystankach MPK i bezpłatna komunikacja miejska – to część atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie ramach akcji.

Rzeszów

Znana marka jubilerska nowym najemcą w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W. Kruk dołącza do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Keen Property Management – zarządca Centrum – przedłużył również umowy najmu z markami Smyk, Vissavi, Esotiq, Yes oraz Verona.

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszowToMy.

Reklama