Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Biedronka buduje nowy sklep w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.11.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Prace przy budowie nowego sklepu Biedronka w Rzeszowie są już na zaawansowanym etapie. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze w tym roku. Będzie to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Sklep powstaje przy ul. Strażackiej 10 na osiedlu Drabinianka, zaledwie kilometr od mieszczącego się przy tej samej ulicy innego marketu sieci Biedronka (przy ul. Strażackiej 27e).

Powierzchnia części sprzedażowej obiektu wyniesie 760 m2. W sklepie zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania marki. Zainstalowany zostanie nowoczesny system kas obejmujący 3 kasy tradycyjne oraz 6 kas samoobsługowych. Sklep zostanie wyposażony w krajalnicę do chleba.

- Nowa placówka powstaje w formacie 3.0, co oznacza zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS) – wyjaśnia Iwona Rejman, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Reklama

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking z 70-cioma miejscami postojowymi. Dwa z nich będą przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Otwarcie Biedronki przy ul. Strażackiej 10 zaplanowano w połowie grudnia br. - O dokładnym terminie otwarcia oraz specjalnych atrakcjach i promocjach przygotowanych z tej okazji będziemy mogli poinformować bliżej planowanego terminu uruchomienia placówki – przekazała Iwona Rejman.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:30, a w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00. Zatrudnienie znajdzie w nim około 19 osób.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. W weekend degustacja i kiermasz produktów pszczelich

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Rzeszowskiego Miodobrania - degustacja miodu z Pasieki w Sercu Miasta oraz kiermasz produktów pszczelich.

Rzeszów

Od 1 lipca wspólny bilet ZTM i ZG PKS. Umowa podpisana

RZESZÓW. Bilet miesięczny Autobus + Autobus uprawnia do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W środę utrudnienia w ruchu na moście Karpackim

RZESZÓW. W związku z dalszymi pracami przy budowie kładki rowerowej, w środę (23 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, na moście Karpackim) wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Od dziś zakaz parkowania w rejonie ratusza

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wprowadził zakaz parkowania w rejonie rzeszowskiego ratusza. - Teren przy ratuszu ma być przestrzenią publiczną, dla mieszkańców, spacerowiczów - mówi Fijołek.

Rzeszów

Konrad Fijołek zaprzysiężony na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. 21 czerwca w rzeszowskim ratuszu, w obecności radnych i wielu zaproszonych gości, Konrad Fijołek złożył uroczyste ślubowanie. Tuż po zaprzysiężeniu nowy prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami na Rynku.

Rzeszów

Zebrano pierwszy miód z pasieki MPWiK w Rzeszowie

RZESZÓW. Na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK od około roku działa pierwsza w Rzeszowie miejska pasieka. 

Rzeszów

W sobotę kolejne utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy

RZESZÓW. W sobotę w godzinach od 7 do 18 zamknięte dla ruchu będą dwa pasy ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie, na odcinku od ul. Podwisłocze do ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

W piątek na rzeszowskim Rynku stanie kurtyna wodna

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się upałami, na rzeszowskim Rynku, jak co roku, stanie kurtyna wodna. Wg prognoz IMGW w weekend termometry wskażą ponad 30 stopni.

Reklama