Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Budowa Wisłokostrady. Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu w rejonie mostu Załęskiego

Dodano: 02.04.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od 7 kwietnia 2025 r. na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego i gen. S. Maczka nastąpi zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia będą obowiązywać do końca maja br.

Zmiana organizacji ruchu jest konieczna ze względu na wymianę konstrukcji nawierzchni oraz przebudowę geometrii skrzyżowania. Jest to inwestycja realizowana w ramach budowy Wisłokostrady.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, 7 kwietnia 2025 roku „wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna, a ruch przez dotychczasowe skrzyżowanie będzie odbywał się wyłącznie wzdłuż ul. Siemieńskiego. Nie będzie możliwy wjazd oraz wyjazd ze skrzyżowania od strony ul. Gen Maczka”. Ruch przez skrzyżowanie będzie odbywał się wyłącznie wzdłuż ul. Siemieńskiego.

Prace przy przebudowie skrzyżowania mają potrwać do końca maja br. Po zakończeniu robót na skrzyżowaniu możliwy będzie przejazd ul. Ciepłowniczą przez nowy most Załęski. Potwierdzają się tym samym słowa Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, który jakiś czas temu informował o prawdopodobnym otwarciu nowego mostu jeszcze w tym roku.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejna podwyżka cen biletów w Rzeszowie [NOWY CENNIK]

RZESZÓW. O 25 procent zdrożeją bilety na autobusy komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Zamiast biletu 60-minutowego, wprowadzony zostanie bilet 90-minutowy.

Rzeszów

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" w Rzeszowie już za nami

RZESZÓW. Od 3 do 25 września uczestnicy warsztatów poznali podstawy programowania i zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Rzeszów

Tłumy na festiwalu Karpaty na Widelcu

RZESZÓW. Nawet 15 tys. osób wzięło udział w festiwalu Karpaty na Widelcu, który odbył się w ostatni weekend w Rzeszowie – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Biegowy weekend w Rzeszowie. Wystartuje 1,5 tys. zawodników

RZESZÓW. Aż trzy imprezy biegowe odbędą się w najbliższy weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy zbiornik na wodę pitną

RZESZÓW. Rośnie zapas wody pitnej dla Rzeszowa. MPWiK wzbogacił się o nowy zbiornik.

Rzeszów

Team Dżo zwycięzcą drugiej edycji Rzeszowskiego StartUP MIXu

RZESZÓW. Zwycięski zespół zaprezentował projekt inteligentnego kompostownika.

Rzeszów

Bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne dla mieszkańców Rzeszowa

​RZESZÓW. 28 września na Placu Farnym w Rzeszowie zaparkuje mobilna kardiologiczna poradnia.

Reklama