Rzeszów - Środa, 10.06.2026
Reklama

Centrum G2A Arena zmieniło nazwę i rozpoczyna nowy rozdział

Dodano: 03.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

JASIONKA. Już nie G2A Arena, a Zen.com Expo – pod taką nazwą od 1 stycznia funkcjonuje Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce.

- Ta zmiana jest wynikiem strategicznej współpracy z nowym partnerem tytularnym –@ZEN.COM międzynarodowym liderem w dziedzinie nowoczesnych usług finansowych i technologii płatniczych – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Centrum w mediach społecznościowych.

Jak informuje Centrum, zmiana nazwy symbolizuje jednocześnie nowy etap w działalności CWK. - Dzięki współpracy z ZEN.COM centrum zyska jeszcze większy potencjał do organizacji innowacyjnych wydarzeń, targów i konferencji, które łączą technologie, biznes i społeczeństwo – przekazano w komunikacie.

Cechy, które będą charakteryzować Zen.com Expo to innowacyjność, otwartość i najwyższe standardy przy organizacji wydarzeń. Centrum w Jasionce ma stać się miejscem, które łączy świat biznesu z innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budynek Centrum Wystawienniczo-Kongresowego zlokalizowany jest w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicza’.

Trzykondygnacyjny obiekt otwarto w 2016 roku. Na wielofunkcyjnej powierzchni, pod szklaną kopułą znajduje się ponad 16 tys. m2 powierzchni wystawowej, 872 miejsca w sali kongresowej, małe i duże sale konferencyjne, pokój narad, sala restauracyjna oraz sala bankietowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Co słychać na budowie nowej hali sportowej przy I LO w Rzeszowie?

RZESZÓW.  Jak informuje ratusz „prace postępują zgodnie z harmonogramem”. Obecnie wykonywane są podziemia nowego budynku.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Samochód potrącił dwie dziewczynki

RZESZÓW. 7 i 10-latka zostały dziś rano potrącone przez samochód osobowy na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Słocińskiej. Z obrażeniami trafiły do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

"Różowe skrzyneczki" w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

RZESZÓW. WSIiZ włączyła się w akcję fundacji „Różowa skrzyneczka”, która walczy z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym. W toaletach na terenie uczelni pojawiły się skrzyneczki, w których znajdują się darmowe środki higieny osobistej.

Rzeszów

Oto 10 kluczowych inwestycji, które mają powstać w Rzeszowie w najbliższych latach

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki, aquapark, Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne, Wisłokostrada - to tylko część ważnych inwestycji, które miasto planuje zrealizować w Rzeszowie w ciągu najbliższych lat.

Rzeszów

Wyjątkowa ławeczka Łukasiewicza przed Urzędem Marszałkowskim

​RZESZÓW. Przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego przy al. Cieplińskiego stanęła wyjątkowa ławka upamiętniająca Ignacego Łukasiewicza. - Ławeczka ma nie tylko upamiętniać tę wybitną postać, ale ma też mieć wymiar edukacyjny, zwłaszcza dla młodych...

Rzeszów

10 największych i najważniejszych inwestycji w 2022 roku w Rzeszowie wg ratusza

RZESZÓW. Po tzw. „małych” inwestycjach, przyszedł czas na te duże. Ratusz przedstawił listę 10 największych i najważniejszych „dużych” inwestycji minionego roku.

Rzeszów

Program in vitro w Rzeszowie - konkurs rozstrzygnięty

RZESZÓW. Wybrana została oferta firmy PARENS. Program będzie trwał od 9 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2025 r.

Reklama