Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: FlyWall - Centrum Wspinaczkowe
RZESZÓW. Będzie oficjalne otwarcie i darmowe wejściówki. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego.

FlyWall to 800 m2 powierzchni do wspinaczki Znajdziesz tam 530 m2 ścianki wspinaczkowej (11,5 m wysokości), 230 m2 boulderowni oraz strefy fun climbingu, street workout.

„W naszym kompleksie świetnie poczują się nie tylko osoby, które już dobrze orientują się w temacie wspinaczki - przygotowaliśmy specjalne programy oraz obiekty przeznaczone dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę” – zachęcają organizatorzy na swoim facebooku.

Otwarcie Centrum Wspinaczkowego odbędzie się już 17 sierpnia o godz. 10.00 przy ul. Siemieńskiego 14, gdzie zlokalizowany został FlyWall.

W związku z otwarciem przygotowano dzień otwarty, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił na ściance. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje jedynie rejestracja za pośrednictwem TEJ strony.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.

Rzeszów

Ruszyła budowa przystanku kolejowego Rzeszów Dworzysko

RZESZÓW. Rozpoczęto prace przy budowie przystanku Rzeszów Dworzysko na trasie Rzeszów – Dębica. PKP przygotuje też 14 nowych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Miejskie bieganie w Święto Niepodległości

RZESZÓW. Już po raz dziewiąty rzeszowianie pobiegną w Narodowe Święto Niepodległości. Odbędzie się też akcja charytatywna „Biegnę dla”.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa likwidacja piecyków gazowych

RZESZÓW. Niemal 9 tysięcy piecyków gazowych zlikwidowali już mieszkańcy Rzeszowa. Jest plan kolejnych wymian.

Rzeszów

Rzeszów czwarty w rankingu miast "dobrych do życia"

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu w rankingu "Gmina dobra do życia 2021", przygotowanym przez Polską Agencję Prasową,

Rzeszów

Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne otwarte

RZESZÓW. 4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. To inwestycja za niemal 52 mln.

Rzeszów

W weekend utrudnienia przy wymianie dowodów osobistych

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę utrudnienia w uzyskaniu lub wymianie dowodu osobistego. Będą nowe dowody z cechą biometryczną.

Rzeszów

Kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 przeprowadzi na terenie urzędu akcję szczepień przeciw COVID-19.

Reklama